Animal PM - Universal Nutrition

Výrobca: Universal Nutrition
Hodnotenie:
80 %

Animal PM je nočný anabolický stimulant, ktorý vytvorí anabolické prostredie počas spánku, pomáha pri regenerácii a zotavení unavených svalov a celého tela. Jeden balíček produktu dodáva kombináciu vysoko účinných látok, ktoré stimulujú rastový hormón (GH), zlepšujú imunitu, poskytujú aminokyseliny a výrazne zlepšujú spánok.

Špeciálna cena   31,90 € Bežná cena:   41,15 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Na sklade
 

Animal PM - anabolický komplexný suplement na podporu regenerácie, zotavenia unavených svalov a zlepšenie spánku

Animal PM je komplexný doplnok a nočný anabolický suplement, ktorý pomáha pri regenerácii a zotavení unavených svalov a celého tela. Jeden balíček Animal PM dodáva kombináciu vysoko účinných látok, ktoré stimulujú rastový hormón (GH), zlepšujú imunitu, poskytujú aminokyseliny a výrazne zlepšujú spánok. Vďaka nemu bude vaše telo kvalitne regenerovať a rásť počas hlbokého spánku. Tento komplex je navrhnutý tak, aby prispel k vašej pohode, aby podporil hlboký a pokojný spánok a zároveň anabolické rastové faktory.


Animal PM - Universal Nutrition

 

Animal PM a jeho výhody

  • komplexný anabolický suplement
  • pomáha zaspať a skvalitňuje spánok
  • zlepšuje regeneráciu
  • potláča svalovú únavu
  • podporuje regeneráciu
 
Animal PM - Universal Nutrition
 
 

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, želatína, kyselina stearová, kremičitan vápenatý, magnézium stearát, oxid titaničitý, farbivo modrá 1, sójový lecitín, farbivo červená 3, vajcia, farmaceutická glazúra.

 

Informácie pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva tiež mlieko, sóju, vajcia a arašidy,orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

 

Dávkovanie

Užite jeden balíček denne 30-45 minút pred spánkom na prázdny žalúdok.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 sáčok
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCI) 10,5 mg
Magnézium (ako oxid) 450 mg
Zinok (ako oxid) 30 mg
GH Boosting Complex3000 mg
Gamma-Aminobutyric Acid (GABA), Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG), Ornithine HCI, L-Tryptophan, Alpha Glycerylphosphorylcholine (GPC)
Immune & Recovery Complex2500 mg
Leucine, Valine, Isoleucine, Lysine, Arginine, Histidine, Threonine, Methionine, Phenylalanine, L-Glutamine, SuperSerumTM, HumanofortTM
Sleep & Relaxation Complex1250 mg
Valerian Root Powder, Chamomile Root Powder, Mucuna Pruriens (seed) (standardized for 15% L-dopa), Hops (strobile) (Humulus Lupulus), L-Theanine
 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom. 
Recenzie od zákazníkov

Animal PM - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Animal PM - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 41,15 €
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A