Zma PRO 90 kaps - Universal Nutrition

ZMA PRO obsahuje patentovanú formulu ZMA - precíznu a špecifickú kombináciu unikátnej formy zinku, magnézia a vitamínu B6. Produkt zlepšuje kvalitu spánku, regenerácie a odporúča sa hlavne pre podporu prirodzenej hladiny testosterónu a sily športovcov. Pomôže tiež vášmu telu udržať sa v anabolickom stave, čo má za následok rast svalovej hmoty.

24,88 €

14,8

Nie je na sklade

 

ZMA PRO s patentovanou formulou pre podporu prirodzenej hladiny testosterónu, sily, regenerácie a zlepšenie spánku

ZMA PRO obsahuje patentovanú formulu ZMA - precíznu a špecifickú kombináciu unikátnej formy zinku, magnézia a vitamínu B6. Každý vitamín a minerál v tejto zmesi je dôležitý esenciálny nutrient pre ľudské telo. Po jeho užívaní bolo zistené, že športovci spozorovali zlepšenie kvality spánku a regenerácie. V porovnaní s placebo bol tento doplnok 2 a 1/2-krát silnejší ako placebo. ZMA je prírodný doplnok stravy, ktorý sa odporúča pre podporu prirodzenej hladiny testosterónu a sily športovcov. Rast svalovej hmoty a jej zotavenie môže byť dosiahnuté len vtedy, ak sa vaše telo nachádza v anabolickom stave po značne dlhú dobu. ZMA tento anabolický stav zabezpečí čím sa zvýši celkový objem svalovej hmoty.

 

zma pro universal

 


Počas osemtýždňového výskumu s univerzitnými futbalovými hráčmi sa zistilo, že ZMA zvýšilo celkovú hladinu testosterónu o 32,4%, Insulin-Like Growth Factor (inzulínu podobný rastový faktor – IGF-1) o 3,6%, hladinu voľného testosterónu o 33,5% a svalovú silu o 11,6%.

 

ZMA Pro a jeho výhody

  • nesteroidná, patentovaná a 100% overená formula ZMA
  • precízna kombinácia zinku, magnézia a vitamínu B6
  • podporuje zlepšenie kvality spánku
  • zlepšuje regeneráciu
  • má anabolické účinky
  • podporuje zvýšenie hladiny testosterónu a rastového hormónu
 

Dávkovanie

Mužom sa odporúča užívať 3 kapsule, ženám 2 kapsule denne, najlepšie na prázdny žalúdok 30-60 minút pred spaním. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak sa pri užívaní ZMA vyhnete konzumácii jedlu alebo suplementov s obsahom vápnika.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
Vitamín B610,5 mg
Zinok30 mg
Magnézium450 mg

 

Ďalšie zložky

Želatína, stearan horečnatý, oxid kremičitý

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.


Upozornenie pre alergikov: Produkt bol spracovaný na prístrojoch, kde taktiež mohlo byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Recenzie od zákazníkov

prínos energie a sily
Recenziu zaslal(a) sensation dňa 19.5.2014
je to naozaj bomba produkt, v sezone ho užívam a je neskutočným prínosom sily a energie a napomáha k lepším výsledkom na pretekoch :) a aj mimo :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Zma PRO 90 kaps - Universal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Zma PRO 90 kaps - Universal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code