Compress Fever - Nutrend

Výrobca: Nutrend
COMPRESS FEVER je spaľovač len pre tvrdo a intenzívne trénujúcich športovcov.
Dlhodobo nedostupný
 

COMPRESS FEVER

Aké najúčinnejšie spaľovače tuku poznáte? Synefrín a kofeín sú garantované kombinácie, Guggulsteróny predstavujú absolútnu špičku, kyselina hydroxycitrónová (HCA) a L-Carnitín nesmie v žiadnej redukčnej (rysovacej) diéte chýbať. A teraz si predstavte, že sú všetky tieto účinné látky obsiahnuté v jednom jedinom suplemente. A nielen to, oni sú tu v tak silných koncentráciách, aké sú na absolútnej hrane možností pre legálny predaj v Českej republike. To je COMPRESS FEVER. A to nie je všetko. COMPRESS FEVER obsahuje aj Bioperine ® (čierne korenie), ktorý zvyšuje využiteľnosť spomínaných účinných látok o ďalších 30%! Porovnajte zloženie COMPRESS FEVER s akýmkoľvek iným spaľovačom, ktorý možno zakúpiť na slovenskom trhu. Nenájdete lepší! A výsledky, ktorých vďaka COMPRESS FEVER dosiahnete, Vám to jednoznačne potvrdia! COMPRESS FEVER je spaľovač len pre tvrdo a intenzívne trénujúcich športovcov. Maximálna možná dávka účinných látok pohltí celé vaše telo a vy na vlastnej koži ucítite explóziu energie, ktorá zahltí vaše trénujúce svaly. Vďaka COMPRESS FEVER posuniete svoje hranice. Svojim zložením ideálne zapadá do radu COMPRESS EXPAND, využíva preparáty len tej najvyššej kvality, ktoré sú preverené mnohoročnými výskumy. Vybrané účinné zložky sú na prírodnej báze, preto ich telo oveľa lepšie vstrebáva a využíva.


Účinky:

Akcelerácia metabolizmu - Gugulipid ® je registrovaná obchodná značka (spol. Sabinsa Corporation) pre vysoko funkčné Guggulsteróny, štandardizovaný extrakt z rastliny Commiphora mukul, hojne využívanej v ajuvérdskej medicíne na riešenie obezity, hyperlipidémie (vysoká hladina tukov v krvi) a znižujúce hladinu LDL cholesterolu. Gugulsterony tiež pôsobia na zvýšenie činnosti štítnej žľazy, tzn. zvyšujú celkový metabolizmu.
Stimulácia organizmu - vysoký obsah stimulujúcich látok, kofeín a synefrín, (extrakt z guarany, extrakt z Yerba mate, extrakt Citrus aurantium, extrakt zo zeleného čaju) efektívne nabudí organizmus a podporí masívne vyrysovanie svalov. Silný odvodňujúci (diuretický) efekt kofeínu a synefrínu nastúpi v tú pravú chvíľu, kedy to potrebujete.


Zvýšenie vnútornej termogenézie. Bioperine ®, je thermonutrient, štandardizovaný extrakt z plodov Piper nigrum (čierne korenie). Bioperine ® zlepšuje vstrebateľnosť živín až o 30%. Vďaka jeho zastúpeniu v COMPRESS FEVER je zabezpečená maximálna možná absorpcia ďalších účinných látok.
Absorpcia (vstrebateľnosť) je v tele kľúčovým faktorom pre živiny, ktoré majú byť biologicky účinné. Vďaka svojej schopnosti zvyšovať vstrebávanie živín je nazývaný prírodným thermonutrientom a biologickým zosilňovačom. Ako náhle termogenezia nastane dopyt po živinách pre udržanie metabolických pochodov sa rýchlo zvyšuje.
Účinné hospodárenie so zásobnými tukmi. Vďaka výskumami overenej kombinácii špičkových preparátov Garcitrin ® a L-Carnitín (Carnipure ™ - značkový produkt švajčiarskej spoločnosti Lonza) dochádza k efektívnemu hospodáreniu s podkožnými tukmi. Synergická spolupráca týchto dvoch látok zvyšuje ich individuálnu efektívnosť. Garcitrin ®, vedcami ideálne navrhnutá kombinácia kyseliny hydroxycitrónová (HCA) a garcionlu, je preukázateľne účinná pri potláčaní syntézy mastných kyselín, cholesterolu a tukov (lipidov). L-Carnitín je látka nevyhnutne dôležitá pre efektívne využívanie tukov. S intenzívnym tréningom potreba L-Carnitinu stúpa, jeho nedostatok zabráni využívaniu tukov.

 

Odporúčané dávkovanie

Odporúčame konzumovať COMPRESS FEVER 2x denne 3 tablety, ráno a napoludnie. Pre rýchlu vstrebateľnosť do organizmu odporúčame konzumáciu na lačno. U senzitívnych jedincov odporúčame dobu hladovania po užití COMPRESS FEVER skrátiť na minimum. Neodporúčame užívať v podvečerných až večerných hodinách.

Zloženie

Garcitrin - extrakt Garcinia cambogia (50% kyseliny hydroxycitrónová, 5% garcinolu), želatínová kapsula, Gugulipid - extrakt Commiphora mukul (7,5% Guggulsteróny), extrakt z guarany (10% kofeínu), L-Carnitín tartrát, L-Tyrozín, L-Arginín, L-Citrulin malát, extrakt Yerba maté (8 - 10% kofeínu), extrakt Citrus aurantium (8% synefrínu), extrakt Withania somnifera (3% withanolidů), laktát chrómu, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov), extrakt Ginkgo biloba (24% flavóny), Bioperine - extrakt z čierneho korenia (95% Piperín).

  100 g 6 kapsulí = 7220 mg
Energetická hodnota 807,9 kJ/189,8 kcal 57,6 kJ/13,8 kcal
Bielkoviny 42,1 g 3 g
Sacharidy 1,4 g 0,1 g
Tuky 0 g 0 g
L-Carnitin tartrát 11,1 g 800 mg
L-Tyrosin 11,1 g 800 mg
L-Arginin 6,9 g 500 mg
L-Citrulin malát 4,9 g 360 mg
Garcitrin 20,8 g 1500 mg
Gugulipid 11,1 g 800 mg
Extrakt z Guarany 11,1 g 800 mg
Extrakt Yerba mate 2,8 g 200 mg
Extrakt Citrus aurantium 1,7 g 120 mg
Extrakt Withania somnifera 1,4 g 100 mg
Extrakt zo zeleného čaju 0,8 g 60 mg
Extrakt Ginkgo biloba 0,5 g 40 mg
Bioperine 75 mg 5 mg
Chrom 1380µg = 3450 % ddd 100µg = 250 =ddd
ddd – doporučená denná dávka
Recenzie od zákazníkov

Compress Fever - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:Compress Fever - Nutrend
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 47,40 €
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A