Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress

Aminokyseliny COMPRESS WHEY AMINO 10000 sú určené pre športovcov, ktorý chcú účinne brániť katabolickým procesom vo svojom tele a dosiahnuť iba anabolický stav.
Pri použití doporučenej dennej dávky 3x4 tbl denne dodáte telu celých 30000 mg najkvalitnejších hydrolyzovaných aminokyselín!

23,63 €

14,1

Nie je na sklade

 

COMPRESS WHEY AMINO 10000

je určený pre športovcov, ktorý chcú účinne brániť katabolickým procesom vo svojom tele a dosiahnuť iba anabolický stav.
Pri použití doporučenej dennej dávky 3x4 tbl denne dodáte telu celých 30000 mg najkvalitnejších hydrolyzovaných aminokyselín!
COMPRESS WHEY AMINO 10000 ponúka výnimočnú kombináciu aminokyselín v najčistejšej možnej forme.
Hydrolýzou srvátkového proteínu vznikajú malé a čisté peptidové frakcie, ktoré nemusia byť dlho a zložito trávené proteázami (enzými tráviaceho traktu pre štiepenie bielkovín). Pri surových bielkovinách môže trávenie trvať aj niekoľko hodín (3-8 hodín), ale pri produkte COMPRESS WHEY AMINO 10000 to tak nie je. Čistý srvátkový hydrolyzát prechádza stenou tráviaceho traktu veľmi rýchlo a takmer okamžite s minimálnou stratou sa dostáva do krvi.
Organizmus intenzívne trénujúceho športovca potrebuje vysokú dávku bielkovín, ale tráviaci trakt nie je schopný prijať tak veľké množstvo bielkovín v surovej podobe. COMPRESS WHEY AMINO 10000 Vám ponúka veľmi jednoduchú a efektívnu formu, tablety, ktoré nezaťažujú tráviaci trakt, rýchlo sa vstrebávajú a dostávajú sa tam, kde sú potrebné.

Balenie: 100 tabliet


Dávkovanie Whey amino

3 x 4 tbl denne. Najlepšie medzi jedlami, pred a po tréningu alebo pred spaním.


Zloženie Whey amino

Hydrolyzát srvátkových bielkovín, Pomocné látky (Srvátka, Sodná soľ karboxymetylcelulózy, Farmaceutický šelak, Kyselina stearová, Stearan horečnatý.


Tabuľka nutričných hodnôt:

nutrend

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code