Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress

0%
0% (0)
Výrobca: Nutrend
Aminokyseliny COMPRESS WHEY AMINO 10000 sú určené pre športovcov, ktorý chcú účinne brániť katabolickým procesom vo svojom tele a dosiahnuť iba anabolický stav. Pri použití doporučenej dennej dávky 3x4 tbl denne dodáte telu celých 30000 mg najkvalitnejších hydrolyzovaných aminokyselín!
Dlhodobo nedostupný

COMPRESS WHEY AMINO 10000

je určený pre športovcov, ktorý chcú účinne brániť katabolickým procesom vo svojom tele a dosiahnuť iba anabolický stav.
Pri použití doporučenej dennej dávky 3x4 tbl denne dodáte telu celých 30000 mg najkvalitnejších hydrolyzovaných aminokyselín!
COMPRESS WHEY AMINO 10000 ponúka výnimočnú kombináciu aminokyselín v najčistejšej možnej forme.
Hydrolýzou srvátkového proteínu vznikajú malé a čisté peptidové frakcie, ktoré nemusia byť dlho a zložito trávené proteázami (enzými tráviaceho traktu pre štiepenie bielkovín). Pri surových bielkovinách môže trávenie trvať aj niekoľko hodín (3-8 hodín), ale pri produkte COMPRESS WHEY AMINO 10000 to tak nie je. Čistý srvátkový hydrolyzát prechádza stenou tráviaceho traktu veľmi rýchlo a takmer okamžite s minimálnou stratou sa dostáva do krvi.
Organizmus intenzívne trénujúceho športovca potrebuje vysokú dávku bielkovín, ale tráviaci trakt nie je schopný prijať tak veľké množstvo bielkovín v surovej podobe. COMPRESS WHEY AMINO 10000 Vám ponúka veľmi jednoduchú a efektívnu formu, tablety, ktoré nezaťažujú tráviaci trakt, rýchlo sa vstrebávajú a dostávajú sa tam, kde sú potrebné.

Balenie: 100 tabliet


Dávkovanie Whey amino

3 x 4 tbl denne. Najlepšie medzi jedlami, pred a po tréningu alebo pred spaním.


Zloženie Whey amino

Hydrolyzát srvátkových bielkovín, Pomocné látky (Srvátka, Sodná soľ karboxymetylcelulózy, Farmaceutický šelak, Kyselina stearová, Stearan horečnatý.


Tabuľka nutričných hodnôt:

nutrend

Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Recenzie od zákazníkov Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress
Write Your Own Review
Prezeráte si:Whey Amino 10 000 100 tabs - Nutrend Compress
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď