Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
100 %

Xtreme Napalm Pre-Contest je ďalšou generáciou predtréningových produktov určených na vyvolanie silného nabudenia a svalovej pumpy pri extrémnych tréning

Dlhodobo nedostupný

Xtreme Napalm Pre-Contest - Fitness Authority

Xtreme Napalm Pre-Contest z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší vplyv na vašej muskulatúru.

Použité suroviny:

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "ničí" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je aj vhodný pre všetkých jedincov, ktorí obmedzili príjem sacharidov v rámci ich diéty. Od teraz sa môžu všetci,, budovatelia "svalovej hmoty sami rozhodnúť a vybrať predtréningový stimulátor bez obsahu sacharidov.

 

Výhody

 • silný predtréningový stimulant
 • zlepšuje koncentráciu
 • výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie
 • urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
 • bez prídavku cukru
 • neobsahuje žiadne sacharidy

 

Odporúčané dávkovanie

Rozpustite 1 dávku v 250-300 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Mojito)1 dávka (5,7 g)
Vitamín C100 mg
Niacín10 mg
Vitamín B64 mg
Vitamín B125 mcg
Selén27,5 mcg
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex3000 mg
Beta alanín2000 mg
Arginín AKG1000 mg
Xtreme Power & Focus Complex1550 mg
Citrulín malát750 mg
Taurín500 mg
Kofeín anhydrát200 mg
Glukuronolakton100 mg
Delivery & Electrolite Complex255 mg
Hydrogénuhličitan Sodný90 mg
Hydrogénfosforečnan draselný90 mg
Fosforečnan horečnatý50 mg
Hydrolyzovaný kazeín25 mg

 

Zloženie

Beta-Alanín (CarnoSyn), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, vitamíny a minerály (vitamín C(L-askorbová kyselina), hydrogenfosforečnan draselný, hydrogénuhličitan sodný, fosforečnan horečnatý, niacín, vitamín B12, vitamín B6, seleničitan sodný), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kofeín, sladidlo (sukralóza), glukuronolakton, anti-caking agent(oxid kremičitý), hydrolizovaný kazeín (PeptoPro), farbivo (chlorofyl)

 

Upozornenie

Kontraindikácie a varovanie: Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Skladovanie: Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Globálne hodnotenie produktu

100%
100%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Veľmi dobré nabudenie tento produkt ma milo prekvapil.Určite odporúčam mne splnil to čo som očakával.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

 1. 100%

  Fifo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborný produkt
  Veľmi dobré nabudenie tento produkt ma milo prekvapil.Určite odporúčam mne splnil to čo som očakával.
Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď