Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
100 %

Xtreme Napalm Pre-Contest je ďalšou generáciou predtréningových produktov určených na vyvolanie silného nabudenia a svalovej pumpy pri extrémnych tréning

Xtreme Napalm Pre-Contest - Fitness Authority

Xtreme Napalm Pre-Contest z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší vplyv na vašej muskulatúru.

Použité suroviny:

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "ničí" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je aj vhodný pre všetkých jedincov, ktorí obmedzili príjem sacharidov v rámci ich diéty. Od teraz sa môžu všetci,, budovatelia "svalovej hmoty sami rozhodnúť a vybrať predtréningový stimulátor bez obsahu sacharidov.

 

Výhody

  • silný predtréningový stimulant
  • zlepšuje koncentráciu
  • výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie
  • urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
  • bez prídavku cukru
  • neobsahuje žiadne sacharidy

 

Odporúčané dávkovanie

Rozpustite 1 dávku v 250-300 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Mojito)1 dávka (5,7 g)
Vitamín C100 mg
Niacín10 mg
Vitamín B64 mg
Vitamín B125 mcg
Selén27,5 mcg
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex3000 mg
Beta alanín2000 mg
Arginín AKG1000 mg
Xtreme Power & Focus Complex1550 mg
Citrulín malát750 mg
Taurín500 mg
Kofeín anhydrát200 mg
Glukuronolakton100 mg
Delivery & Electrolite Complex255 mg
Hydrogénuhličitan Sodný90 mg
Hydrogénfosforečnan draselný90 mg
Fosforečnan horečnatý50 mg
Hydrolyzovaný kazeín25 mg

 

Zloženie

Beta-Alanín (CarnoSyn), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, vitamíny a minerály (vitamín C(L-askorbová kyselina), hydrogenfosforečnan draselný, hydrogénuhličitan sodný, fosforečnan horečnatý, niacín, vitamín B12, vitamín B6, seleničitan sodný), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kofeín, sladidlo (sukralóza), glukuronolakton, anti-caking agent(oxid kremičitý), hydrolizovaný kazeín (PeptoPro), farbivo (chlorofyl)

 

Upozornenie

Kontraindikácie a varovanie: Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Skladovanie: Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď