Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Myo Max 1320 g - Scitec Nutrition

MyoMax je anabolizér svalovej hmoty, ktorý zvyšuje intenzitu a výkonnosť. Slovo "anabolický", je odborným fyziologickým výrazom na metabolické procesy, počas ktorých telo niečo buduje.

Dlhodobo nedostupný

MyoMax

MyoMax obsahuje viac ako 12 gramov aminokyselín s rozvetveným reťazom (BCAA), ktoré ako prvé sú použité počas intenzívneho tréningu. Na zlepšenie využitia bielkovín bol pridaný Aminogen – patentovaná matrix bielkovinových enzýmov.

MyoMax obsahuje v jednej dávke 12 gramov glutamínu – najčastejšie zastúpenej aminokyseliny vo svaloch, ktorá hrá kľúčovú úlohu v zabezpečovaní objemu svalovej bunky a pri podpore imunitného systému. Okrem toho obsahuje v jednej dávke 7,5 gramu najčistejšieho nemeckého kreatín monohydrátu a potrebný obsah glukózy a fosfátov na vytvorenie optimálneho prostredia pre jeho zužitkovanie.

MyoMax obsahuje aj presné množstvo ribózy, ktorá pomáha v syntéze RNA a DNA a ATP, čím zabezpečuje bunkám energiu a urýchľuje regeneráciu. Okrem toho ma synergický efekt s kreatínom. Arginín je pridaný ako prekurzor NO a zlepšuje tok krvi. Pridaním taurínu a potrebného množstva vitamínov sa MyoMax stáva kráľom pripravovaných práškových jedál a doplnkov.

Odporúčané dávkovanie

Účinky sa najlepšie prejavujú, ak sa užívajú 2 dávky denne. Športovci stredne ťažkej váhy a intenzity trénovania môžu dosahovať veľmi dobré výsledky už pri užívaní jednej dávky denne. Pokročilejší by mali užívať 2 dávky denne. Užíva sa hlavne po tréningu a ráno, alebo ako náhrada jedla. MyoMax pripravíte rozmiešaním vo vode alebo v nízkotučnom mlieku.

Nutričné informácie

Bielkoviny 40 g (30%)
Sacharidy 58 g (44%)
Tuky 5 g (3,8%)
Kreatín monohydrát 7500 mg
Ribóza 2200 mg
BCAA 12000 mg
Glutamín 12000 mg
Arginín 3000 mg
Taurín 1000 mg
Aminogen 100 mg
Z-Max 1500 mg

Zloženie

Matrix srvátkového proteínu (ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát a cross-flow mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát), glukóza, maltodextrín, kreatín monohydrát, kakao, d-ribóza, arginín, Z-Max (glukonát horečnatý, glukonát zinočnatý, dihydrogénfosforečnan draselný, monohydrogénfosforečnan draselný), taurín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, prírodné a umelé arómy, sladidlo aspartam, zmes vitamínov, Aminogen
Jedna dávka = 132 g obsahuje

Upozornenie

Fenylketonurici pozor: Obsahuje zdroj fenylalanínu! Nevhodný pre fenylketonurikov! Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Myo Max 1320 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Myo Max 1320 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Myo Max 1320 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď