Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Full Mass 1000 g - Full Force

Full Mass je vynikajúcim produktom pre nárast svalovej hmoty a zvýšenie výkonnosti. Využíva prednosti troch zdrojov živočíšnych bielkovín: srvátky, kazeínu a plnohodnotnej bielkoviny (pomaly a rýchlo využiteľné zdroje).
Dlhodobo nedostupný

Gainer Full Mass 5000

pre maximálny nárast kvalitnej svalovej hmoty z pomaly a rýchlo využiteľných 3 zdrojov bielkovín!


V prípade, že je Tvojim cieľom nárast svalovej hmoty, je množstvo kalorického príjmu veľmi dôležité. Ak nezabezpečíš pre svoj organizmus dostatočnú energiu pre výkon a regeneráciu, v tom prípade nedosiahneš žiadne pozitívne výsledky! Športovci s nadpriemernou hmotnosťou môžu mať potrebu príjmu energie pre udržanie svalovej hmoty a svoj optimálny výkon aj viac ako 5000 kalórií. Pre dosiahnutie maximálneho výkonu táto hodnota môže byť ešte vyššia.
Full Mass je vynikajúcim produktom pre nárast svalovej hmoty a zvýšenie výkonnosti. Využíva prednosti troch zdrojov živočíšnych bielkovín: srvátky, kazeínu a plnohodnotnej bielkoviny (pomaly a rýchlo využiteľné zdroje). Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku pre nárast svalovej hmoty bola do produktu Force Mass 5000 pridaná aj aminokyselinová zložka!


Full Mass (starý názov produktu je Forced Mass 5000) zabezpečuje pre svalstvo dopĺňanie potrebných kalórií a sacharidov, napomáha zabraňovať odbúravaniu svalovej hmoty a zabezpečuje potrebnú pozitívnu energiu pre nárast svalovej hmoty. Pomocou Full Mss môžeš vybudovať silnú a kvalitnú svalovú hmotu, zastaviť katabolizmus (odbúranie svalovej hmoty), zlepšiť regeneráciu, podporiť imunitný systém a produkciu vlastných oxidantov v tele.


Dávkovanie

Rozmiešajte 50 - 150 g prášku v akomkoľvek nápoji (300ml/ 50g prášku). Užívaj 1 – 4 dávky v závislosti od denného príjmu živín v strave a od telsenej hmotnosti. Jednu dávku je vhodné užiť hneď po tréningu!


Každá dávka (50 g) obsahuje:

Kalórie 195 Kcal
Sacharidy celkom 34 g
Cukor 9 g
Bielkoviny 11 g

Recenzie od zákazníkov

Gainer Full Mass 1000 g - Full Force

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Full Mass 1000 g - Full Force
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer Full Mass 1000 g - Full Force

Napíšte otázku
Napísať odpoveď