Endurosnack 75 g - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Endurosnack je špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňovaním energie, vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru. Pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Obsahuje nízko-glykemický sacharid Palatinose ™ s postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom.

Endurosnack - energetický gél s postupným uvoľňovaním energie na podporu dlhodobého fyzického výkonu

Endurosnack je špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňovaním energie. Svojim zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru. Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže (cca 1 - 1 gél počas hodiny výkonu v závislosti na trénovanosti a intenzite aktivity). Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon

Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu isomaltulózou (Palatinose ™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru. Jednoducho sa dá povedať, že Palatinose ™ je nízko-glykemický sacharid s energetickým potenciálom glukózy. Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.

Endurosnack a jeho výhody

• doplnení energiu v priebehu záťaže
  • doplnení energiu pred záťažou
  • kontinuálne a pozvoľne zásobí organizmus energiou
  • podporuje regeneráciu glykogénových zásob
  • zlepšuje vytrvalostný výkon a silu
  • chráni svalovú hmotu vďaka obsahu BCAA v pomere 2:1:1
  • má praktickú formu znovu uzatvárateľných túb

ENDUROSNACK príchuť zelené jablko: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, emulzia zelené jablko (aróma, farbivá E-102 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-131), taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť marhuľa: voda, isomaltulóza - Palatinose™  (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , aróma, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivo beta karotén.

ENDUROSNACK príchuť pomaranč + kokos: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, emulzia oranž (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b) , L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť Piňa colada: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia ananás (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť ostružina: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, aróma, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a brilantná modrá.

• Pred záťažou užite cca 20 minút pred štartom 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.
  • V priebehu záťaže užívajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 tubu

Nutričné hodnoty1 dávka (75 g)
Kalórie 124 kcal
Bielkoviny 1,3 g
Sacharidy 29,3 g
   z toho cukry 28,5 g
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Taurín 500 mg
Glycín 500 mg
L-Leucín 250 mg
L-izoleucín 125 mg
L-valín 125 mg
L-alanín 250 mg
L-karnozín 25 mg

Výživový doplnok pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Pomalé sacharidy