Carbosnack 55 g - Nutrend

Energetický gél pre rýchle doplnenie energie s prídavkom taurínu a glycínu.

1,63 €

0,96

Skladom bude Vám doručené 21.07.2017 (Piatok)

 

Carbosnack - Nutrend

Sú chvíle, kedy je potreba vyčerpanému organizmu okamžite dodať energiu. A práve s tým nám pomôže CARBOSNACK - energetický gel na báze jednoduchých a veľmi rýchlo vstrebateľných sacharidov. Obsahuje navyše účinné látky taurín a glycín. V energetickom géli CARBOSNACK prevažujú jednoduché cukry (glukóza), ale významnou súčasťou je tiež maltodextrín (polysacharid), ktorý sa vyznačuje predĺženou vstrebateľnosťou. Vďaka vzájomnej kombinácii vybraných druhov sacharidov je zaručená rýchla a efektívna funkčnosť produktu.

Carbosnack je energetický gel, ktorý obsahuje zmes jednoduchého cukru glukózy (čiže hroznového cukru) a štiepených škrobov z kukurice - tzv. maltodextrínov. Tieto cukry vyžadujú minimálne spracovanie v tráviacom trakte (glukóza žiadne) a sú rýchlo vstrebané do krvi. Vďaka tomu, že nejde len o čistú glukózu, je eliminované riziko črevných ťažkostí, ku ktorým dochádza práve pri zvýšenej konzumácii výrobkov, obsahujúcich iba čistú glukózu!

Ďalšou veľkou prednosťou Carbosnack je práve jeho pologel štruktúra, ktorá zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť a maximálne rýchle dodanie energie. CARBOSNACK je obohatený dvoma funkčnými aminokyselinami taurínom a glycínom. Taurín pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu v situáciach energetického vyčerpania a nervosvalový prenos. Glycín je aminokyselina podieľajúca sa na produkcii energie, pretože slúži k produkcii kreatínu v organizme.

CARBOSNACK je teda energetický gel určený pre okamžité riešenie energetických kríz, pre dodanie energie pred nejakým náročným úsekom výkonu a pre náročné intenzívne výkony, kedy je potrebné maximálne podporiť príjem energie, ktorá je okamžite využitá na svalovú prácu.

 

Výhody

  • rýchle doplnenie energie pred, v priebehu i po výkone
  • riešenie energetickej krízy v priebehu fyzickej záťaže
  • podpora výkonu pred náročnými úsekmi trate
  • podpora psychickej výkonnosti v prípadoch veľkej únavy

 

Odporúčané dávkovanie

Konzumujte v priebehu výkonu, zapite dostatočným množstvom vody. Maximálne 4 za deň.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (55 g)
Kalórie97,6 kcal
Bielkoviny0,7 g
Sacharidy23,6 g
   z toho cukry18 g
Tuky0 g
   z toho nasýtené tuky0 g
Taurín500 mg
Glycín500 mg

 

Zloženie

Voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo: xantanová guma, aróma, regulátory kyslosti: kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-133.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Carbosnack 55 g - Nutrend

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Carbosnack 55 g - Nutrend

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code