Carnitine Activity Drink 750 ml - Nutrend

Výrobca: Nutrend
Vďaka účinnej kombinácii látok je CARNITIN DRINK ideálnym nápojom pre podporu vášho výkonu a pre zvýšenie využívania energie z podkožného tuku. Je nesytený a neobsahuje žiadny cukor. Vďaka obsahu taurinu a vitamínu B3 vám taktiež pomôže zlepšiť koordináciu pohybov a sústredenie.
Dlhodobo nedostupný

Carnitin Drink - Nutrend

Vďaka účinnej kombinácii látok je CARNITIN DRINK ideálnym nápojom pre podporu vášho výkonu a pre zvýšenie využívania energie z podkožného tuku. Je nesýtený a neobsahuje žiadny cukor. Vďaka obsahu taurínu a vitamínu B3 vám tiež pomôže zlepšiť koordináciu pohybov a sústredenia. Dávate prednosť menej sladkým nápojom? Vyskúšajte CARNITIN DRINK novo v dvoch príchutiach bez kofeínu - eucalyptus + kiwi, fresh grep.

Účinné látky

L-Carnitín báza - L-Carnitín prenáša mastné kyseliny na miesto ich spaľovania do energetických centier buniek tzv mitochondrií a tým podporuje tvorbu energie z tukov. Podieľa sa na celkovej energizáciu organizmu a výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.
Pre stimuláciu metabolizmu (urýchlenie látkovej výmeny) je pridaný kofeín (okrem príchute eucalyptus + kivi, fresh grep), ktorý napomáha zvýšiť metabolický obrat a má za následok zvýšené využívanie energie z tukov. Súčasne dochádza k celkovému zvýšeniu metabolizmu, čo pre organizmus znamená, že pre zabezpečenie základných životných funkcií (tzv. bazálny metabolizmus) spotrebováva viac energie.
Energizujúca zmes je doplnená o taurín, ktorý zabezpečuje udržiavanie koncentrácie počas záťaže a tým napomáha zlepšeniu koordinácie pohybu. S taurinom spolupôsobí i kofeín, ktorý tiež stimuluje centrálny nervový systém.

Výhody

• doplnenie tekutín a energie
  • urýchlenie spaľovania tukov
  • zlepšenie koordinácie pohybov a koncentrácie

Odporúčané dávkovanie

1 fľaša Carnitín drinku denne.
Pre podporu fyzického výkonu začnite užívať 20 - 30 minút pred výkonom, dávkujte aj počas výkonu.

Nutriné hodnoty1 dávka (750 ml)
Kalórie 10,6 kcal
Bielkoviny 12 g
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Vláknina 2,7 g
Sodík 0 g
L-karnitín báza 1000 mg

Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma * (E 102, E 110), taurín, L-karnitín, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), kofeín. * Obsahuje E 102 a E 110.

- môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Po otvorení výrobok spotrebujte do 24 hodín. Prípadný sediment nie je na závadu výrobku. Výrobok je nesýtený.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Právna kategória výrobku potraviny