Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech

Výrobca: BioTech USA
Gainer Nitro Gain obsahuje aj užitočné výživné látky z rastlín. Zvyšuje hladinu testosterónu. Ako špičkový objemový prípravok s jedinečným uhľohydrátovým matrixom vytvára stabilné pozadie, ktoré potrebujú bodybuilderi pre zabezpečenie potrebnej energie pre tréning, a pre budovanie svalovej hmoty.
Dlhodobo nedostupný
 

Gainer Nitro Gain  2495 g - Biotech

Objemový prípravok Nitro Gain obsahuje aj užitočné výživné látky z rastlín. Zvyšuje hladinu testosterónu. Ako špičkový objemový prípravok s jedinečným uhľohydrátovým matrixom vytvára stabilné pozadie, ktoré potrebujú bodybuilderi pre zabezpečenie potrebnej energie pre tréning, a pre budovanie svalovej hmoty.

Vysoký, 25%-ný obsah bielkovín a extra pridané aminokyseliny podporujú dynamický a rýchly rast svalstva. Je bohatý na vitamíny a minerálne látky, obsahuje aj dôležité antioxidanty, tým prispieva k účinnejšiemu vstrebávaniu výživných látok.
Odporúčame pre začínajúcich a pokročilých bodybuilderov, ktorí by chceli svoj telesný objem zvyšovať účinne, ale je pre nich dôležitá aj stavba kvalitnej svalovej hmoty.

Balenie

2495 g

Príchuť

švajčiarska dvojitá čokoláda, francúzsky vanilkový krém

Užívanie

Zmiešajte 50 g prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (medzi jedlami, dve hodiny pred tréningom a večer).

Zloženie

Recenzie od zákazníkov

Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 31,15 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 2495 g