Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech

Gainer Nitro Gain obsahuje aj užitočné výživné látky z rastlín. Zvyšuje hladinu testosterónu. Ako špičkový objemový prípravok s jedinečným uhľohydrátovým matrixom vytvára stabilné pozadie, ktoré potrebujú bodybuilderi pre zabezpečenie potrebnej energie pre tréning, a pre budovanie svalovej hmoty.

31,13 €

22,5

Dlhodobo nedostupné

 

Gainer Nitro Gain  2495 g - Biotech

Objemový prípravok Nitro Gain obsahuje aj užitočné výživné látky z rastlín. Zvyšuje hladinu testosterónu. Ako špičkový objemový prípravok s jedinečným uhľohydrátovým matrixom vytvára stabilné pozadie, ktoré potrebujú bodybuilderi pre zabezpečenie potrebnej energie pre tréning, a pre budovanie svalovej hmoty.

Vysoký, 25%-ný obsah bielkovín a extra pridané aminokyseliny podporujú dynamický a rýchly rast svalstva. Je bohatý na vitamíny a minerálne látky, obsahuje aj dôležité antioxidanty, tým prispieva k účinnejšiemu vstrebávaniu výživných látok.
Odporúčame pre začínajúcich a pokročilých bodybuilderov, ktorí by chceli svoj telesný objem zvyšovať účinne, ale je pre nich dôležitá aj stavba kvalitnej svalovej hmoty.

Balenie

2495 g

Príchuť

švajčiarska dvojitá čokoláda, francúzsky vanilkový krém

Užívanie

Zmiešajte 50 g prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (medzi jedlami, dve hodiny pred tréningom a večer).

Zloženie

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Gainer Nitro Gain 2495 g - Biotech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code