Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sacharidový nápoj Carb-S 1000 g - Full Force

Carb-S je sacharidová zmes, vyvinutá na báze vedeckých štúdií s pomalou využiteľnosťou sacharidov a nízkym glykemickým indexom (low GI).
Dlhodobo nedostupný

Sacharidová superzmes s pomaly využiteľnými zdrojmi (s nízkym glykogénovým indexom) Nové poznatky v oblasti výživy kladú veľký dôraz nie len na príjem racionálnej stravy, ale upozorňujú aj na problematiku jej načasovania. Množstvo a kvalita prijatých sacharidov je pre dosiahnutie rýchleho účinku veľmi významným faktorom!
V čase tréningu, bezprostredne pred ním a po ňom je vhodné uprednostniť príjem sacharidov s rýchlou využiteľnosťou. Mimo tréningu môže rýchly vzostup hladiny cukru v krvi a inzulínu škodiť, v každom prípade môže mať nepriaznivé účinky. Supercarb Slow je sacharidová zmes , vyvinutá na báze vedeckých štúdií s pomalou využiteľnosťou sacharidov a nízkym glykemickým indexom (low GI). Môže byť dokonalým doplnkom v čase diét, kedy je potrebné strániť sa veľkým výkyvom hladiny krvného cukru. Môže sa užívať samostatne, alebo s kvalitným proteínom.

 

Dávkovanie

Každý organizmus sa vyznačuje odlišnými, individuálnymi nárokmi na prijaté množstvo sacharidov. Pre bežné použitie rozmiešaj 50-100g prášku vo vode, alebo v obľúbenom proteínovom koktaily a užívaj kedykoľvek v priebehu dňa.


Nutričné hodnoty:

Calories 199
Calories from Fat 1.8
Total Fat 0.2 g
Dietary Fiber 0.2 g
Total Carbohydrate 48.9 g
Protein 0.4 g
Sugars 12 g


Zloženie

Low glycemic index maltodextrin, Palatinose™ designer time-released carb (isomaltulose), oat flour, fructose.

Recenzie od zákazníkov

Sacharidový nápoj Carb-S 1000 g - Full Force

Write Your Own Review
Prezeráte si:Sacharidový nápoj Carb-S 1000 g - Full Force
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Sacharidový nápoj Carb-S 1000 g - Full Force

Napíšte otázku
Napísať odpoveď