Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Colostrum Premium - Kompava

Výrobca: Kompava

Výživový doplnok na podporu imunity KOMPAVA Premium Colostrum posilňuje imunitný systém, zvyšuje výkon a regeneráciu. Kolostrum alebo mledzivo je tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov v prvých 12 hodín po pôrode z materského mlieka kráv a počas prvých 2-3 dní po pôrode.

Dlhodobo nedostupný

Colostrum Premium - Kompava

Výživový doplnok na imunitu KOMPAVA Premium Colostrum alebo mlädzivo je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Premium Colostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu.

Premium Colostrum odporúčame

Pri zníženej imunite
Pri chudokrvnosti (anémia z nedostatku železa)
Počas fyzického výkonu (urýchľuje prenos glukózy do svalov) zvyšuje výkonnosť, podporuje vytrvalosť,zabraňuje katabolizmu)
Po fyzickom výkone (urýchľuje regeneráciu, aktivuje proces zmnoženia svalových buniek, redukuje svalovú bolesť a svalovú horúčku, zvyšuje záťažovú toleranciu)
Pri redukčných diétach na doplnenie všetkých potrebných živín, nedodávaných potravou a na uprednostnenie štiepenia tukov pred cukrami
Na spomalenie stárnutia pokožky, zvýšením tvorby kolagénu-anti-aging efekt (vnútorná i vonkajšia aplikácia)
Na zabezpečenie psychickej rovnováhy (dobrý duševný stav organizmu pozitívne ovplyvňuje bojovnosť organizmu proti rôznym ochoreniam) 

KOMPAVA Premium Colostrum obsahuje

Imunoglobulíny (IgG 35%, IgM, IgA) – látky produkované organizmom ako odpoveď na prítomnosť látky, ktorá do organizmu nepatrí. Buď priamo cudzorodú látku eliminujú alebo na ňu upozornia iné imunitné bunky.
Prirodzené rastové faktory (IgF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). Rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív. Považujú sa pre túto schopnosť za elixír mladosti.
Laktoferin 0,6% – zabezpečuje transport železa v organizme. Naviazaním železa na laktoferín, stratia baktérie svoj zdroj obživy a preto sa zastaví ich rozmnožovanie. Vďaka tomu je považovaný za hlavný regulátor obranyschopnosti.
Lyzozým 0,16% – enzým, ktorý narúša bakteriálne steny a tým vykazuje silné antibakteriálne účinky.
Proteín PRP – (na prolín bohatý proteín) – klinickými štúdiami bolo dokázané, že dokáže zvrátiť priebeh takých závažných neurologických ochorení ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitný systém (pri oslabení ho stimuluje, pri autoimunitných ochoreniach ho ukludňuje)
Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotín, cholín 2% – ovplyvňujú všetky biochemické procesy v tele
Aminokyseliny – nevyhnutná zložka pre stavbu mnohých zlúčenín ako sú enzýmy, peptidy a pod. (Colostrum obsahuje až 26 AK)
Minerály 3,1% – vápnik, sodík, horčík, fosfor, draslík – základná zložka pri stavbe a funkcie kostí a svalov

Odporúčané dávkovanie

Deti: 1×1 kps denne
Dospelí: 2 – 4 kps denne

Použitie

Zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

Recenzie od zákazníkov

Colostrum Premium - Kompava

Write Your Own Review
Prezeráte si:Colostrum Premium - Kompava
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Colostrum Premium - Kompava

Napíšte otázku
Napísať odpoveď