Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Myo Max Gain 1635 g - Scitec Nutrition

MyoMay Gain je kompletná a okamžitá výživa pre svaly. Produkt ma vysoký obsah bielkovín, až 52 g v každej dávke.

MyoMax

Tento výrobok je členom rodiny MyoMax, ktorý bol navrhnutý pre tých, ktorí potrebujú zvýšený prísun živín. Táto potreba je zapríčinená rýchlou látkovou výmenou, zvýšenou fyzickou aktivitou, veľkým svalovým objemom, alebo ich vzájomnou kombináciou. Proces rastu svalov a zvyšovanie výkonov si vyžaduje súčasne proteíny, ale aj sacharidy. Majú rovnako dôležitú úlohu, ako zdroj energie, aj ako stavebné jednotky pre obnovu a rast svalov.
MyoMay Gain je kompletná a okamžitá výživa pre svaly. Produkt ma vysoký obsah bielkovín, až 52 g v každej dávke. Takéto množstvo môžu produkovať len tie najkvalitnejšie zdroje srvátkovej bielkoviny! MyoMax Gain zabezpečí regeneráciu a napredovanie aj napriek nedostatočnému prísunu sacharidov, kalórií a bielkovín vo vašej strave. Kreatín, ktorý je súčasťou produktu, je najefektívnejšou nekalorickou zložkou, zabezpečí zvýšenú tvorbu energie a zväčšenie objemu buniek. Z toho vyplýva, že má priamy účinok na rast svalovej hmoty a sily! Produkt je obohatený taurínom, arginínom a ribózou, aby sa dosiahlo lepšie prekrvenie a napumpovanosť, väčší objem a energia buniek!


Výhody proteínu MyoMax

  • podporuje nárast svalovejhmoty
  • urýchluje regeneráciu
  • obsahuje najkvalitnejšie proteíny
  •  

Odporúčané dávkovanie proteínu

Zmiešajte 135 g s 500ml vody, mlieka alebo džúsu. Užívajte 30 minút po tréningu

Tabuľka nutričných hodnôt:

 1 dávka (2 1/3 naberačky)100g
kalórie533 kcal / 2231,6 kJ394 kcal / 1649,6 kJ
Total Fat5 g3,7 g
Total Carbohydrate60 g44,4 g
Protein52 g38,5 g
Sodium95 mg70,3 mg
Potassium435 mg322 mg
Creatine Monohydrate4000 mg2960 mg
Taurine800 mg592 mg
D-Ribose300 mg222 mg
L-Arginine270 mg200 mg

Zloženie proteínu MyoMax

Zmes srvátkovej bielkoviny, ktorá obsahuje laktoglobulín, laktoferín, mliečny proteín a frakcie imunoglobulínov (ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát a srvátkový izolát), maltodextrín, kreatín monohydrát, dextróza, taurín, horčík hydrogenfosforečňan, D-ribóza, L-arginín báza, di-hydrogenfosforečnan draselný, draslík dihidrogen fosfát, coca prášok 10-12%, prírodné a umelé príchute, aspartám

Recenzie od zákazníkov

Myo Max Gain 1635 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Myo Max Gain 1635 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Myo Max Gain 1635 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď