Anabol 5 - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
97 %

Anabol-5 je najsilnejšia anabolická nestereoidná látka na svete. Tento prípravok vytvára vysoko anabolické a antikatabolické prostredie, čo vedie k dramatickému zvyšovaniu množstva bielkovín, ktoré sú syntetizované vo svaloch. 

Dlhodobo nedostupný
 

Výhody

  • Vytvára vysoko anabolické a antikatabolické prostredie
  • Vedie k dramatickému zvyšovaniu bielkovín, ktoré sú syntetizované vo svaloch
  • Extrémne rýchle a dlhodobé účinky vďaka multifázovej technológii tekutých kapsúl
  • Najsilnejšia anabolická látka na svete, ktorá neobsahuje stereoidy
  • S anabolickým androgénnym pomerom 33:1

Ak prípravok Anabol-5 užívate v kombinácii s intenzívnym tréningom, potom vďaka adaptogénnemu vybaveniu prípravku dochádza k stimulácii obrovského anabolizmu, k blokovaniu úbytku svalových bielkovín a k potlačeniu svalovej únavy. Prípravok ANABOL-5 je prvý produkt, ktorý efektívne nabudí Váš vlastný cyklus budovania bielkovín a to bez použitia hormónov stereoidov. Aby bolo zaistené dlhodobé udržanie vysokej úrovne anabolizmu po celý deň, je prípravok ANABOL-5 zložený z rýchlo pôsobiacich a vysoko účinných multifázových kapsúl.

Fáza číslo 1 - Rýchlo pôsobiaci anabolický reakčný systém tekutých kapsúl.

Vonkajšie tekuté kapsule prípravku ANABOL-5 zaisťujú, že Vaše telo je v stave anabolického budovania svalstva, a to počas niekoľkých minút po užití. To je obzvlášť rozhodujúce ráno, kedy sa zobudíte a potom ihneď po tréningu.

Fáza číslo 2 - Predĺžená reakčná doba vo vnútri kapsule, kde sa nachádza anabolický zosilňovač.

Keď sa niektoré látky vložia do vnútra oddelenej kapsule, potom sa skvelo predĺži reakčná doba anabolickej činnosti. Akonáhle sa vo Vašich svaloch dosiahne rýchlo pôsobiaca anabolická vlna prvej fázy, prevezme úlohu druhá fáza zaisťujúca dlhé trvanie anabolických procesov.

Vďaka svojmu silnému anabolickému vybaveniu má prípravok ANABOL-5 množstvo možností využitia. Môže byť využívaný pre budovanie svalovej hmoty, a to aj v prípade, že očakávate prírastky sily, hmotnosti a veľkosti. Môže byť rovnako používaný v priebehu tréningovej prestávky, aby pomáhal uchovať svalovú hmotu a rovnako ho môžete používať, aby ste vybudovali husté vysoko kvalitné svaly.

Výsledky:

Dávkovanie

Užívajte dve kapsule 2 x denne. Prvú dávku ráno nalačno a druhú s večerným jedlom. Prípravok ANABOL-5 je vhodné užívať maximálne 12 týždňov, po ktorých nasleduje dvojtýždňová pauza.

Zloženie

Nutričné hodnoty2 kapsule
Non-Steroidal Anabolic Stack155,2 mg
Dicyclopentanone, 6-Keto-Diosgenin-Acetate, 6-Keto-Diosgenin-Propionate, 6-Keto-Diosgenin-Cypionate, 6-Keto-Diosgenin-Decanoate, 25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate, Rhamponticum Carthamoides, Hecogenin Acetate

 

Upozornenie

Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov! V žiadnom prípade neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nesprávne užívanie prípravku nezlepší výkon a nie je odporúčané! Riaďte sa informáciami na obale! Neužívajte, ak je porušený ochranný obal pod uzáverom! Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí! Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov!

Recenzie od zákazníkov

Anabol 5 - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Anabol 5 - Nutrex
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 40 €
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A