Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Až 7-zložkový účinný spaľovač tukov Lipo 6 Black, ktorý je vylepšenou verziou celosvetovo najpredávanejšieho spaľovača tuku Lipo 6. Aj preto získal prívlastok "najlepší produkt v oblasti spaľovania tukov".  Tento efektívny a bezpečný spaľovač tuku patrí medzi najobľúbenejšie produkty na odbúravanie podkožného tuku.

Lipo 6 Black je komplexný spaľovač tukov 2x účinnejší ako predtým

LIPO 6 BLACK je najpredávanejším spaľovačom tuku na svetovom trhu. Základom úspechu je, samozrejme, upravená strava, pravidelný pohyb a kvalitný doplnok na redukciu telesného tuku, ktorým je práve NUTREX LIPO 6 BLACK. Je vhodný pre každého, pretože gramáž s aktívnymi látkami sú nastavené aj pre menej aktívnych športovcov. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

Lipo 6 Black od spoločnosti Nutrex bol vyvinutý po preslávení ich prvého spaľovača Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black sa od pôvodného produktu líši 2-krát účinnejšími látkami, ktoré obsahuje. Vylepšená formula, ktorá pôsobí rýchlejšie a samozrejme,  že aj rýchlejšie spaľuje. Je vhodný pre všetkých, ktorý chcú účinne a rýchlo schudnúť. Pravdaže, pre rýchlejšie účinky a zvýšenie efektivity je dôležitá aj upravená strava a pohyb. Je postavený na kofeínovom základe.

Pre koho je LIPO 6 určený?

Tento doplnok výživy je ideálny pre ženy aj pre mužov. Najmä však pre tých, ktorí chcú konečne vyhrať svoj boj s telesným tukom.

Základné výhody produktu

• Ideálny spaľovač pre mužov aj ženy na novej úrovni
  • Technológia tekutých kapsúl pre lepšie vstrebávanie
  • Zaisťuje rýchle a účinné spaľovanie tukov
  • Kontroluje chuť do jedla
  • Zrýchľuje metabolizmus
  • Účinne pôsobí v problematických partiách rovnako  u žien ako aj u mužov
  • Vytvárajú silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovej strate tuku
  • 2x silnejší thyronín

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

Užívaj 3 kapsule ráno a 3 poobede. Pre optimálne výsledky by sa Lipo 6 Black nemal užívať s jedlom. Užívaj minimálne 30 minút pred jedlom. Užívajte najneskôr 6 hodín pred spánkom.

Nutričné hodnoty 1 dávka (3 kapsule)
Extrakt z zeleného čaju 250 mg
Kakaovník pravý (Theobroma cacao) (kakaový bôb) 208,5 mg
Bezvodý kofeín (Caffeine Anhydrous) 200 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín 150 mg
Extrakt z koreňa zázvoru 50 mg
Coleus forskohlii (koreň - obsahuje forskolín)  25 mg
Čierne korenie (Piper nigrum) 5 mg

Ostatné zložky

Glycerín (E422), rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), voda, chlorofylín.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. LIPO-6 Black nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekročiť maximálne doporučenú dávku.Nepoužívať Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy a ďalších doplnkov stravy alebo lieky. Tento výrobok obsahuje kofeín. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenie štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku.

Výživový doplnok.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.Skladujte mimo dosahu malých detí.Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Ak užívate akékoľvek lieky alebo máte akékoľvek zdravotné ťažkosti pred užitím produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Alergény:

Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Bez GMO nie
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Vyrobené v Spojené štáty
Skupina príchute prírodná chuť
Počet kusov na palete 1960 ks
Distribútor REVA - SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 77900 Olomouc 9, Czechia
Kapsule 120 kaps.