Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech

Výrobca: BioTech USA
Odporúča sa pre jednotlivcov s nadváhou, športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí, ktorých kĺby sú vystavené zvýšenému opotrebovaniu
Dlhodobo nedostupný
 

Joint & Cartilage 

Aktívnymi zložkami tohto prípravku sú Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát sodíka ametylsulfonylmetán (MSM). Užívanie tohto potravinového doplnku pre podporu špeciálnych nutričných požiadaviek tela sa obzvlášť doporučuje pre jednotlivcov trpiacich na ochorenia kĺbov vyvolané preťažením alebo opotrebovaním chrupavky.

· Odporúča sa pre jednotlivcov s nadváhou, športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí, ktorých kĺby sú vystavené zvýšenému opotrebovaniu
· Odporúča sa pre starších ľudí

Balenie

60 tabliet

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne, minimálne po dobu 3 mesiacov. Dbajte na zvýšený príjem tekutín! Prípravok je vhodný tak na nepretržité užívanie, ako aj na užívanie s prestávkami.

Výživová hodnota/2 tablety: energetická hodnota 21,6kJ (5,13kcal), sacharidy 1,09g, tuky 0,11g, bielkoviny 0g, glukosamín sulfát 1200mg, MSM (metylsulfonylmetán) 600mg, chondroitín sulfát sodný 400mg.

Zloženie

glukosamín sulfát-chlorid draselný (z mäkkýšov), metylsulfonylmetán (MSM),chondroitín sulfát-sodík, prídavná látka isomalt (E953), leštiaca látka (kyselina stearová).
Upozornenie: Obsahuje mäkkyše. Ľudia citliví alebo alergickí na mäkkýše nesmú prípravok užívať.

Recenzie od zákazníkov

Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 13,65 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A