Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech

Odporúča sa pre jednotlivcov s nadváhou, športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí, ktorých kĺby sú vystavené zvýšenému opotrebovaniu

13,63 €

10,9

Dlhodobo nedostupné

 

Joint & Cartilage 

Aktívnymi zložkami tohto prípravku sú Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát sodíka ametylsulfonylmetán (MSM). Užívanie tohto potravinového doplnku pre podporu špeciálnych nutričných požiadaviek tela sa obzvlášť doporučuje pre jednotlivcov trpiacich na ochorenia kĺbov vyvolané preťažením alebo opotrebovaním chrupavky.

· Odporúča sa pre jednotlivcov s nadváhou, športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí, ktorých kĺby sú vystavené zvýšenému opotrebovaniu
· Odporúča sa pre starších ľudí

Balenie

60 tabliet

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne, minimálne po dobu 3 mesiacov. Dbajte na zvýšený príjem tekutín! Prípravok je vhodný tak na nepretržité užívanie, ako aj na užívanie s prestávkami.

Výživová hodnota/2 tablety: energetická hodnota 21,6kJ (5,13kcal), sacharidy 1,09g, tuky 0,11g, bielkoviny 0g, glukosamín sulfát 1200mg, MSM (metylsulfonylmetán) 600mg, chondroitín sulfát sodný 400mg.

Zloženie

glukosamín sulfát-chlorid draselný (z mäkkýšov), metylsulfonylmetán (MSM),chondroitín sulfát-sodík, prídavná látka isomalt (E953), leštiaca látka (kyselina stearová).
Upozornenie: Obsahuje mäkkyše. Ľudia citliví alebo alergickí na mäkkýše nesmú prípravok užívať.

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Joint & Cartilage 60 tbl - Biotech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code