Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín 250 kaps - Scitec Nutrition

Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy.

Creatine Caps - Scitec Nutrition

Kreatín monohydrát poskytuje molekuly kreatínu potrebné pre udržanie energie zabudovaním molekuly kreatínfosfátu do pracujúcich svalov. Tento proces je potrebný pre tvorbu ATP vo svaloch počas intenzívneho tréningu. Ak hovoríme o dopĺňaní kreatínu, je potrebné donútiť svalové bunky uložiť neobvykle vysoké množstvo kreatínu. Preto je nutné na začiatku kreatínového cyklu zaradiť najskôr tzv plniacu fázu, na ktorú nadväzuje udržiavacia fáza, počas ktorej sa denná dávka znižuje.
Kreatín podporuje výkonnosť, silu, proteosyntézu a zvyšuje objem svalov. Je možné ho užívať so sacharidovými aj bielkovinovými nápojmi s nízkym obsahom tuku. Je dôležité, aby sa po jeho užití podporila tvorba inzulínu doplnením sacharidového nápoja!
Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalových bunkách. Tieto bunky dokážu uskladniť väčšie množstvo kreatínu, než aké sme schopní prijať stravou, alebo aké dokáže syntetizovať naše telo. Ak stravovanie doplníme o kreatín, naše telo bude mať vyššie kreatínové zásoby. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3 gramových denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

 

Výhody

  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zvyšuje silu
  • zlepšuje regeneráciu

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 x 4 kapsule denne na lačno alebo pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Kalórie14 kcal
Kreatín monohydrát1300 mg

 

Zloženie Kreatine tabs

Kreatín monohydrát, Carrier (stearan horečnatý), želatína (kapsule).

Recenzie od zákazníkov

Kreatín 250 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si: Kreatín 250 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Kreatín 250 kaps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď