Kreatín pH-X 210 kaps - Biotech

CREATINE pH-X je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Zvýšenie sily a energie! Pri užívaní CREATINE pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!

20,38 €

16,3

Dlhodobo nedostupné

 

CREATINE PH-X 

CREATINE pH-X je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Zvýšenie sily a energie!
Pri užívaní CREATINE pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!
Keď k bežným kreatínovým prípravkom pridáme vodu, ich značné množstvo sa premení na kreatinín. Skonzumovaný roztok obsahuje len nízke percento využiteľného kreatínu pre organizmus. Za čas výroby sme zvýšili hodnotu pH kreatínových molekúl na hodnotu pH-X. Výsledkom je, že pri zachovaní štruktúry prejde cez tráviaci systém, vstrebáva sa do krvného obehu, a dostáva sa do svalov v pôvodnom stave. Vďaka vysokej hodnote pH-X je možné kreatín pH-x využiť 10-krát efektívnejšie ako tradičný kreatín monohydrát.

CREATINE pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa skoro 100%-ne použije pre svaly. Veľa športovkýň sa zdržalo užívania kreatínu kvôli takým nepríjemným vedľajším účinkom ako nadúvanie. Pri CREATINE pH-X toto nie je.
Užívanie CREATINE pH-X s jednoduchými uhľohydrátmi je účinnejšie, pretože vďaka inzulínovému efektu sa zvýši tempo vstrebávania kreatínu. Kulturisti nemajú radi účinok kreatínu, ktorý zvyšuje zadržanie vody vo svalových bunkách (zväčšovanie buniek).
CREATINE pH-X nezadržiava vodu. Aj keď užívaním CREATINE pH-X sa značne zlepšuje kondícia, je známe, že aj voda, uskladňovaná vo svalových bunkách zvyšuje výkon svalov. Ak budete užívať tradičné kreatín monohydrátové prípravky spolu s CREATINE pH-X (čo kľudne môžete, veď len môžu posilniť svoje účinky navzájom), tak môžete využívať výhody rýchleho vstrebávania a zväčšovania buniek. Výsledkom toho bude nárast sily. Zvýši sa aj intenzita tréningu, na čo bude organizmus reagovať úspešnejším rastom svalov!
S užívaním CREATINE pH-X sa zvyšuje koncentrácia kreatínu v organizme. Podľa výskumov prísun 1,5 gramu CREATINE pH-X denne tomu v podstatnej miere napomáha.

Zloženie

2 kapsule
Creatine PHX (Buffered Creatine Monohydrate) 1.5 g

Dávkovanie

užívajte 2 až 6 kapsúl denne.
Dve kapsule ráno na lačný žalúdok, 2 kapsule 80 minút pred tréningom a ďalšie dve 20 minút po tréningu. Odporúča sa 60 minút pred tréningom užiť 100g glukózy s vodou.Pre maximálny efekt užívajte 8 až 10 kapsúl denne.

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Kreatín pH-X 210 kaps - Biotech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Kreatín pH-X 210 kaps - Biotech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code