Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Nutrition Tank 1440 g

Hodnotenie:
87 %

Táto proteínovo-sacharidová  formula sa zakladá na zmesi kvalitnej bielkoviny v pomere 50% - 50%: polovicu bielkovinovej zmesi tvorí srvátková bielkovina, druhú polovicu nedenaturovaný micelárny kazeín (namiesto menej kvalitného denaturovaného kazeinátu).

Tank - Scitec Nutrition

Naša formula sa zakladá na zmesi kvalitnej bielkoviny v pomere 50%- 50%: polovicu bielkovinovej zmesi tvorí srvátková bielkovina, druhú polovicu nedenaturovaný micelárny kazeín (namiesto menej kvalitného denaturovaného kazeinátu). Toto robí z TANK-u vyváženú, mnohostrannú formulu. Bielkoviny prijaté v strave, sú zdrojom životu dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú v organizme nevyhnutné k množeniu tkanív a k ich udržiavaniu. Preto obsah bielkovín v produkte TANK prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Tank prispieva:

  • k normálnej činnosti svalstva
  • k normálnej regulácii hormonálnych procesov
  • k udržiavaniu normálneho krvného tlaku
  • k normálnemu metabolizmu
  • k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy
  • k normálnej činnosti imunitného systému a nervovej sústavy
  • k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu
  • k normálnej činnosti tráviacich enzýmov
  • k normálnej tvorbe červených krviniek

 

TANK zabezpečuje 3000 mg-ovú dávku mikronizovaného kreatínu MicronTec, ktorý na základe vedeckých poznatkov zvyšuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning s vysokým nasadením. Formulu sme doplnili v dostatočnej dávke aj o obľúbenú (extra) aminokyselinu, l-arginín, ktorý je základnou látkou pre tvorbu nitrix-oxidu (NO). TANK je posilnený v každej dávke aj o 200 mg vitamínu C (250% odporúčanej dennej dávky)! Vitamín C prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, a tiež k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy.٭ Okrem toho napomáha udržiavať normálnu činnosť nervovej sústavy počas trvania intenzívneho tréningu a po ňom (tento pozitívny účinok možno zabezpečiť plus 200 mg dávkou vitamínu C- ktorú zabezpečuje 1 dávka produktu TANK – vyššou dávkou, než je odporúčaná denná dávka vitamínu C)!

 

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku s 500ml vody a užívajte hned po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (120 g)
Energetická hodnota1934 kJ / 462 kcal
Tuky2,5 g
Sacharidy80 g
Bielkoviny30 g
Sodík55 mg
Draslík359 mg
Fosfor315 mg
Kalcium351 mg
Vitamín C200 mg
Vitamín B60,21 mg
Kreatín monohydrát3000 mg
L-arginín HCI2000 mg

 

Zloženie

Maltodextrín, dextróza, instantizovaný ultrafiltrovaný srvátkový brotein, micelárny kazeín, kakaový prášok (10-12%), mikronizovaný kreatín monohydrát, L-arginín HCl, xantánová guma, draselný hydrogénfosforečnan vápenatý, acesulfam draselný, sukralóza, kyselina askorbová, extrakt z tzv. horkých tekvičiek, pyridoxín HCl.

Recenzie od zákazníkov

Scitec Nutrition Tank 1440 g

Write Your Own Review
Prezeráte si:Scitec Nutrition Tank 1440 g
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Scitec Nutrition Tank 1440 g

Napíšte otázku
Napísať odpoveď