Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Nutrition War Machine 350 g

War Machine od Scitec Nutrition je predtréningovou komplexnou „TOP SECRET“ formulou, s obsahom 13 dôsledne „verbovaných“ účinných látok!

WAR MACHINE

Život je vojna a každý tréning je boj, v ktorom jednoducho nesmieš prehrať! Ak sa vydáš do vojny, prečo by si mal byť vojakom, keď môžeš byť aj vojnovou mašinou? WAR MACHINE je predtréningovou komplexnou „TOP SECRET“ formulou, s obsahom 13 dôsledne „verbovaných“ účinných látok! Naša „Multi-Creatine“ zmes s dávkou 5000 mg, prevyšuje minimálne množstvo (3000 mg), ktoré na základe vedeckých dôkazov podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning. V arzenále WAR MACHINE nájdeš množstvo obľúbených „zbraní“ – účinných látok, ktoré musí naša top formula obsahovať: L-arginín, (základnú látku pre tvorbu nitric oxidu), AKG (alfa-ketoglutarát), ginko bilobu, silnú dávku kofeínu, beta alanín, acetyl l-karnitín, Citrus Aurantium zdroj synefrínu a BioPerine®.

 

Výhody War Machine

tlmenie vyčerpanosti a pocitu únavy

podporuje syntézu aminokyselín
podporuje imunitný systém
prispieva k normálnej psychickej činnosti

 

Odporúčané dávkovanie War Machine

1 dávku = 10 g ( cca 1 odmerka ) rozmiešajte v 400 ml vody. Užívajte denne 1 dávku 30-60 minút pred tréningom.

 

Nutričné hodnoty:

1 dávka (10g) 100g
sacharidy 8 kcal / 33,5 kJ 80 kcal / 335 kJ
cukry 0g 0g
vitamín C 60mg 600mg
kyselina listová 30mcg 300mcg
kofeín 300mg 3000mg
War Machine zmes 7515mg 75150mg
War Machine zmes

Kreatínová zmes (5000mg) (kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát), L-arginín HCl, beta-alanín, kofeín, acetyl L-karnitín HCl, vitamín C, alfa-ketoglutarát kalcium (AKG), kyselina jablčná, kyselina listová, extrakt citrus aurantium, BioPerine®

 

Zloženie War Machine

MicronTec mikronizovaný kreatín-monohydrát, maltodextrín, kreatín citrát, L-arginín hydrochlorid, kreatín-fosfát, beta-alanín, extrakt z plodov Citrus aurantium s 4% obsahom synefrínu, kofeín bezvodý, prírodné a umelé arómy (pomaranč), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), acetyl-L-karnitín hydrochlorid, kyselina askorbová, alfa-ketoglutarát-kalcium, zvýrazňovač chuti (kyselina jablčná), farbivo (žlť SY), BioPerine® - standardizovaný extrakt z Piper nigrum , kyselina listová.

Recenzie od zákazníkov

Scitec Nutrition War Machine 350 g

Write Your Own Review
Prezeráte si:Scitec Nutrition War Machine 350 g
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Scitec Nutrition War Machine 350 g

Napíšte otázku
Napísať odpoveď