Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Nutrition STEEL ROCKET 120 caps

Steel rocket je komplex s 9 zložkovým tribulusom a kyselinou d-asparágovou (DAA), zabezpečujú množstvo obľúbených aktívnych účinných látok.

STEEL ROCKET je doplnok stravy, ktorý prispieva ku optimalizácii mnohých z vašich telesných systémov tak, že budete mať "zelené svetlá na vypustenie rakety"! Sofistikovaný komplex založený na Tribuluse a D-asparágovej kyseline (DAA - D-Aspartic Acid) poskytuje mnoho z populárnych účinných zložiek v tejto kategórii. Zaradili sme tam náš TRIBU-X Tribulus Terrestris a L-arginín, ktorý je prekurzorom oxidu dusnatého (NO). Poskytujeme obidve verzie L-karnitínu - Acetyl L-karnitín a L-karnitín L-tartrát. Zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, normálnej plodnosti a reprodukcii, a normálnej syntéze bielkovín *. Kyselina pantoténová prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, a taktiež k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej psychickej činnosti *. 100% odporúčanej dennej dávky vitamínu D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a svalov, a taktiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, a k normálnej absorpcii / využitiu vápnika a fosforu *.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly 30 minút pred tréningom alebo sexom. V netréningové dni užívajte 4 x 1 kapsulu pred jedlami. Ak užívate produkt každý deň, cyklujte: po 12 týždňoch užívania vysaďte na 2 týždne. Tento výrobok užívajte v rámci stravovania ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, a nie ako jej náhradu.

Zloženie

Počet dávok v balení: 30

Jedna dávka: 4 kapsuly

Každá dávka obsahuje:

ODD*

Vitamin D            5 mcg    100,00%

Zinc        1,5 mg  15,00%

Pantothenic Acid (Vitamin B5)  0,9 mg  15,00%

L-Arginine HCl   1500 mg               †

D-Aspartic Acid (DAA)   1000 mg               †

Tribulus terrestris extract            500 mg †

(standardized for 200 mg saponins minimum)  

L-Carnitine L-Tartrate    500 mg †

Acetyl L-Carnitine HCl    200 mg †

French maritime pine bark         50 mg    †

(Pinus pinaster) extract              

 

*Odporúčaná denná dávka (ODD) je odvodená z diéty pri príjme 2000 kalórií za deň. Hodnoty môžu byť preto nižšie alebo vyššie v závislosti od vašej potreby kalórií.

† Nie je stanovená odporúčaná denná dávka.

Obsah: L-Arginine HCl, D-Aspartic Acid, Capsule Shell (Bovine Gelatin, Color: Titanium Dioxide), Tribulus terrestris (Fruit) extract, L-Carnitine L-Tartrate, Acetyl L-Carnitine HCl, Anti-Caking Agents (Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate), Pinus pinaster (Bark) extract, Zinc Sulfate Monohydrate, Vitamin D3, Calcium D-Pantothenate.

Informácie pre alergikov:

výrobok vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy! Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom!

Recenzie od zákazníkov

Scitec Nutrition STEEL ROCKET 120 caps

Write Your Own Review
Prezeráte si:Scitec Nutrition STEEL ROCKET 120 caps
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Scitec Nutrition STEEL ROCKET 120 caps

Napíšte otázku
Napísať odpoveď