Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec DAA Pro

DAA Pro (D-Test) je legálny produkt na zvýšenie tvorby testosterónu. Užívanie doplnku výživy DAA sa teší veľkej popularite v kruhu kulturistov i v kruhu športovcov rôznych športových odvetví, ktorí sa zdržiavajú užívania anabolických steroidov.

DAA PRO

obsahuje populárnu kyselinu d-asparágovú v kombinácii s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou. Zinok používame pre udržiavanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti, a zohráva tiež dôležitú úlohu pri normálnej syntéze bielkovín.

Kyselina pantoténová prispieva k normálnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D, jednotlivých neurotransmitérov, k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy. Užívanie doplnku výživy DAA sa teší veľkej popularite v kruhu kulturistov i v kruhu športovcov rôznych športových odvetví, ktorí sa zdržiavajú užívania anabolických steroidov. Prečo by ste neužívali našu, v plnej miere legálnu komplexnú formulu DAA, ktorá sa zakladá na vedecky podložených účinných látkach?


Odporúčané dávkovanie

Užite 1 dávku (4 kapsule) denne s jedlom.


Nutričné hodnoty:

4 kapsule
zinok1,5mg
kyselina pantoténová0,9mg
kyselina asparágová3000mg
dimethylglycín200mg


Zloženie

kyselina asparágová, dimethylglycín, stearan horečnatý, síran zinočnatý monohydrát, D-pantothenát vápenatý, želatína

Recenzie od zákazníkov

Scitec DAA Pro

Write Your Own Review
Prezeráte si:Scitec DAA Pro
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Scitec DAA Pro

Napíšte otázku
Napísať odpoveď