Fat Control 120 tbl - Biotech

Výrobca: BioTech USA
Hodnotenie:
80 %

Spaľovač tuku Eat Control je účinným prostriedkom, aby ste sa zbavili nežiadúceho telesného tuku. Jeho lipotropné účinné látky čiastočne rozpúšťajú tukové tkanivá, a pomáhajú pri spaľovaní tuku.

Dlhodobo nedostupný
 

Fat Control Biotech

Fat Control zasýti tvoj žalúdok, keď sa cítiš byť hladný počas nízkokalorickej diéty. Obsahuje vysoký podiel diétnej vlákniny, ktorá neobsahuje žiadne extra kalórie, takže ju môžeš cmúľať s kľudným svedomím. Fat Control je doplnený o inulín a vitamíny.

Určujúcim prvkom spaľovania tuku je, aby sme podporili činnosť lipotropných faktorov organizmu.  Už jedna mesačná kúra s pomocou Eat Control prinesie mimoriadne výsledky. S pomocou vhodných tréningov sa dajú účinky Eat Control ešte zvýšiť.

1 dávka obsahuje

· 4780 mg inulínu
· 1250 mg pomarančovej vlákniny

Inulín je taký uhľohydrát, ktorý nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nie je potrebný inzulín pre odbúravanie tuku. Je to prírodná náhrada cukru, ktorý podporuje odbúravanie tuku a účinnejšie vstrebávanie minerálnych látok. Zlepšuje činnosť tráviaceho systému.

Pomarančová vláknina: odporúčané denné množstvo vlákniny pre udržanie dobrého zdravia je aspoň 25 g, ale človek priemerne prijíma len 10-15 g. Obsah vláknin v Eat Control podporuje zdravú, primeranú činnosť tráviaceho systému.

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety 3-krát denne 10 minút pred jedlom. Pri užívaní prípravku zabezpečte dostatočný príjem tekutín.

Nutričné informácie

Výživová hodnota 100 g obsahuje 6 tbl obsahuje
Energetická hodnota 1083 kJ 104 kJ
Bielkoviny <1 g <1 g
Sacharidy 36,88 g 3,54 g
Tuky 0,04 g 0 g
Vláknina 56 g 5,386 g
Inulín 49,8 g 4,781 g
Pomarančová vláknina 13 g 1,248 g
Pomarančový prášok 4 g 384 mg
Vitamín B6 0,398 mg
Kyselina listová (vit. B9) 158 μg
Vitamín B12 1,2 μg

Ostatné zložky

inulín, sladidlo (sorbitol, acesulfam K*), pomarančová vláknina, pomarančový prášok, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), aróma, farbivo (annatto), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová, B12 (kyanokobalamín). *obsahuje zdroj fenylalanínu.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodné pre deti. Nevhodné pre fenylketonurikov. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Fat Control 120 tbl - Biotech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Fat Control 120 tbl - Biotech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,10 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 120 tab