Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Anabolyzér / Stimulant HOT BLOOD 2.0 300 g - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
96 %
HOT BLOOD 2.0 od Scitec Nutrition. Jediná pred tréningová formula, ktorú budeš potrebovať! Zväčšenie svalového objemu buniek, zvýšenie sily, energie a taktiež mentálneho fokusu.

HOT BLOOD 2.0


5 CREATINES
L-CARNITINES
AMINO ACIDS
VITAMINS & MINERALS
ANTI-OXIDANTS
CAFFEINE AND BETA-ALANINE
WITH BIOPERINE®
ASPARTAME FREE

Jediná pred tréningová formula, ktorú budeš potrebovať!


HOT BLOOD Ťa zavedie k maximálnej hranici zväčšenia objemu svalových buniek, zvýšenia sily, energie a mentálneho fokusu!
kreatíny, látky podporujúce NO, bunkové volumizéry, energizéry, nootropné účinné látky!
Beta-alanín novej generácie k ešte vyššej podpore výkonnosti!
Komplex zlepšujúci využiteľnosť!
Ochutené bez cukru a aspartámu!


Chceš sa stať ozajstnou, agresívnou beštiou s horúcou krvou v žilách a maximálnou energiou? Keď nie, ani ďalej nečítaj! Ak áno, nech je HOT BLOOD tvojou voľbou. Je to jediná pred tréningová formula, ktorú budeš potrebovať! Naše "dvojité dynamitové" porcie Ti zabezpečia celú dávku tejto novej formuly zabezpečujúcej energiu a napumpovanie. Ak sa chceš dostať na maximálnu hranicu zväčšenia objemu svalových buniek, zvýšenia sily, energie a mentálneho fokusu, potom si zohrievaj svoju krv HOT BLOOD -om! V porovnaní s predošlými energizérmi sme chuťové vlastnosti HOT BLOOD-u vylepšili, zloženie sme doplnili o novinku beta-alanín, ktorý je jednou z najlepších účinných látok novej generácie. Ďalším komplexom je (Bioperine®, naringin), ktorý zabezpečuje ľahšiu využiteľnosť, je zložkou aj nového produktu G-BOMB. Výhodou Naringinu je využitie už prijatých užitočných látok v organizme, napríklad predľženie aktívneho využitia kofeínu ( v tomto konkrétnom prípade o tretinu).


Beta-alanín účinne zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch, čím sa znižuje ich únava, dochádza k zlepšeniu výkonnosti a regenerácie. Všetky tieto účinky sú vedecky dokázané, nie náhodou je beta-alanín považovaný za nový kreatín!


Hot Blood

Skúsenosti pretekárov:
Ak by som mal vyjadriť názor na produkt dvomi, resp. tromi slovami, znelo by to asi takto: NIE PRE DIEVČATKÁ! Hovorím to vážne, takú energiu a intenzitu som ešte necítil pri žiadnom inom doplnku výživy! Od No-Burstu sa neuveriteľne napumpujem, Attack k....y dobre energizuje, ale toto je ako dva produkty spolu. Počas tréningu som mal pocit, že by som chcel naraz cvičiť so všetkými činkami a na všetkých zariadeniach. Bol som ako dieťa na LEGO výstave. (Daniel)
Asi po desiatich minútach som cítil pod kožou zvláštne mravčenie...Ako plynul čas, svaly sa mi čoraz viac napínali a tento pocit sa stupňoval až natoľko, že som mal pocit ako keby som bol po cukrovaní ráno, v deň súťaže!!! Počas prestávok som niekedy privrel oči, napol som jednu- jednu svalovú skupinu. Zolo sa pýtal: Čo robíš, čo je s tebou, si v poriadku??? Ja som mu len odpovedal: VYŽÍVAM SA!!! TAKÉTO NIEČO SOM EŠTE NIKDY NECÍTIL!!! TO JE K.....Y DOBRÉ!!! (Victor)
Hot Blood je enrgizujúca formula pre maximálne napumpovanie, ktorá ma veľmi prekvapila. Čas potrebný na odpočinok medzi dvomi sériami sa výrazne skrátil, po ukončení série som mal pocit, že môžem začať ďalšiu. Nesedel som, prechádzal som sa sem a tam a keď som začul vnútorný hlas „Tak poďme na to!“, ponáhľal som sa k činkám a riadne som ich vystískal v ruke. Každý sval reagoval na podnety práve tak, ako je to napísané vo veľkej knihe. Určite si už mal pocit, že si vykonal dve série na biceps, ale očakávané napätie ešte nie je dostatočné. Sklamane uchopíš menšie váhy a veľmi pomaly vykonáš toľko opakovaní, kým Ti z čela stekajúci pot nezačne nepríjemne štípať oči. Na toto môžeš odteraz zabudnúť!!! (Peter)
Aj ja som si dal včera pred tréningom 4 dcl krvi.....a 20 dkg ľudského mäsa. No dobre, „bol to iba“ Hot Blood, pripájam sa k Zoltánovcom. Hot Blood je novšia, špeciálne vyvinutá formula NO-Burstu! Ak sa tá osvedčila, tak potom táto je Ffffúúúúúú!!!!! (Gary)
Akonáhle sme sa chopili želiez, hneď som pocítil, že sa mi svaly okamžite napumpovali, ale inak ako tomu bolo doteraz! V celom tele som pociťoval také napumpovanie, ako keby mi do svalov natlačli 3 m3 vzduchu! Nelapal som však po vzduchu, pulz mi neutiekol, bol iba taký, ako aj za normálnych podmienok! Počas celého času som vládal, nemal som ťažkosti, hranice únavy sa riadne oddialili! Bolo to výborné!! (Zoltan)


Dávkovanie Hot Blood

Rozmiešajte jednu dávku produktu v 300-500 ml vody a užite 30-45 minút pred tréningom na lačno. V prípade, že produkt užívate na dopĺňanie kreatínu, vypite jednu dávku aj v netréningové dni pred jedlom, najvhodnejšie pred raňajkami.
Dôležité upozornenie: Tento produkt obsahuje zložky podporujúce jeho využiteľnosť, ktoré môžu ovplyvniť aj účinky a využiteľnosť užívaných liečiv! Doporučujeme konzultáciu s lekárom ešte pred začatím jeho užívania!


Užívanie prípravku sa doporučuje len pre zdravé osoby! Nedoporučuje sa ani pre tehotné a dojčiace ženy! Formula sa doporučuje výhradne len pre osoby staršie ako 18 rokov! Z dôvodu, že prípravok môže spôsobovať nespavosť, neužívajte ho pred spánkom. Osoby citlivé na stimulanty, by si mali najprv vyskúšať toleranciu na prípravok užívaním polovičnej dávky (môže sa to týkať každého nového užívateľa)!


Zloženie Hot Blood

300 g – 15 dávok, 820 g – 41 dávok
Supplement Facts
Serving size: 20 g (approximately 2 heaping scoops)
Amount per serving RDA%*
Calories 28 †

Total Carbohydrates 7 g †
Sugars 1 g †

Vitamin B3 (Niacin) 35 mg 218%
Biotin 7,5 mcg 15%
Folic Acid 30 mcg 15%
Magnesium 57 mg 15%
Sodium 14 mg †

HOT BLOOD proprietary matrix:

Multi-Creatine Matrix (4500 mg)
Creatine Monohydrate, Kre-Alkalyn® (buffered Creatine Monohydrate), Creatine Pyruvate, Creatine Citrate, Creatine Phosphate

Amino Acid Matrix
L-Arginine, L-Tyrosine, Taurine, L-Ornithine

"Hot Blood" Multi-Complex
Glucose Polymer, Sodium Hydrogen Carbonate, Dextrose, Beta-Alanine, Caffeine, Acetyl L-Carnitine, L-Carnitine, Bioperine®

Anti-Oxidant Complex
Green Tea extract (95% Polyphenols), Grape Seed extract (95% Polyphenols), Alpha Lipoic Acid

*RDA%: Percent of the Recommended Daily Amounts.
† Daily Value not established.

Ingredients:
Blood orange: Maltodextrin, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCl, Citric Acid Anhydrous, Dextrose, L-Tyrosine, natural and artificial flavor (Blood Orange), Beta Alanine, Caffeine Anhydrous, Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea Extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, sweetener (Acesulfame K, Sucralose), color (Orange, Ponceau), Colloidal silicone Dioxide, Creatin Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, Nicotinamide, Grape Seed (95% extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, D-Biotin, Folic Acid.

Grapefruit: Maltodextrin, Creatine Monohydrate, L-arginine HCl, Dextrose, natural and artificial flavor (Grapefruit), L-Tyrosine, Citric Acid Anhydrous, Beta Alanine, Nicotinamide, Caffeine Anhydrous, sweeteners (Acesulfame K, Sucralose) Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea Extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, Colloidal Silicone Dioxide, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, color (Riboflavin, Carmosin), Grape Seed (95% extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, D-Biotine, Folic Acid.

Orange juice: Maltodextrin, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCl, Citric Acid Anhydrous, Dextrose, L-Tyrosine, natural and artificial flavor (Orange Juice), Beta Alanine, Caffeine Anhydrous, Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea Extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Colloidal Silicone Dioxide, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, Nicotinamide, color (Orange), Grape Seed (95%extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, D-Biotin, Folic Acid.

Orange maracuja: Maltodextrin, Creatine blend (Creatine Monohydrate, Kre-Alkalyn®, Creatine Pyruvate, Creatine Citrate, Creatine Phosphate), L-Arginine base, L-Tyrosine, Sodium Hydrogen Carbonate, Dextrose, Beta-alanine, Caffeine anhydrous, Acetyl L-Carnitine, Magnesium Carbonate, Green tea extract, Taurine, L-Carnitine L-Tartrate, L-Ornithine, Nicotinamide, Grape seed extract, Alpha Lipoic Acid, Bioperine® (Piper nigrum extract), D-Biotin, Folic acid, Citric acid anhydrous, Orange and Maracuja flavor, TriCalcium Phosphate, Orange color, Acesulfame-K, Sucralose, Colloidal Silicon Dioxide.

Pineapple: Maltodextrin, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCl, Citric Acid Anhydrous, natural and artificial flavor (Pineapple), L-Tyrosine, Dextrose, Beta Alanine, Caffeine Anhydrous, Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea Extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Colloidal Silicone Dioxide, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, Nicotinamide, color (Riboflavin), Grape Seed (95% extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, D-Biotin, Folic Acid.

Pink lemonade: Maltodextrine, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCl, Citric Acid Anhydrous, Dextrose, L-Tyrosine, natural and artificial flavor (Pink Lemonade), Beta Alanine, Caffeine Anhydrous, Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea Extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, color (Strawberry Red Marcus), sweetener (Acesulfame K, Sucralose), Colloidal Silicone Dioxide, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, Nicotinamide, Grape Seed (95% extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, Folic Acid.

Tropical punch: Maltodextrin, Creatine Monohydrate, L-Arginine HCl, Dextrose, Citric Acid Anhydrous, L-Tyrosine, Beta Alanine, aroma (Punch), Caffeine Anhydrous, Acetyl-L-Carnitine HCl, Magnesium Carbonate, Green Tea extract, Taurine, Tricalcium Phosphate, color (Ponceau), sweetener (Acesulfame K, Sucralose), Colloidal Silicone Dioxide, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn®, L-Carnitine-L-Tartrate, L-Ornitine HCl, Sodium Hydrogen Carbonate, Nicotinamide, Grape Seed (95% extract), Alpha Lipoic Acid, BioPerine®, D-Biotin, Folic Acid.

 

Recenzie od zákazníkov

Anabolyzér / Stimulant HOT BLOOD 2.0 300 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Anabolyzér / Stimulant HOT BLOOD 2.0 300 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Anabolyzér / Stimulant HOT BLOOD 2.0 300 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď