STOP SMOKING KUDZU 90 tbl - Body Fit Nutrition

Už viackrát ste sa pokúsili odvyknúť od fajčenia, a stále bez úspechu? Teraz sa Vám to môže podariť,a to iba za tridsať dní, pomocou revolučných tabletiek Kudzu STOP SMOKING, ktoré zaručujú istý úspech.

21,29 €

14,9

Dlhodobo nedostupné

 

STOP SMOKING

Už viackrát ste sa pokúsili odvyknúť od fajčenia, a stále bez úspechu? Teraz sa Vám to môže podariť,a to iba za tridsať dní, pomocou revolučných tabletiek Kudzu STOP SMOKING, ktoré zaručujú istý úspech. Ako pôsobia tablety Kudzu STOP SMOKING? Ak niekto zanechá fajčenie, nikotínové receptory nachádzajúce sa v organizme ostanú voľné, nebude k nim pripojený nikotín. To vedie k abstinenčným príznakom: niekdajší fajčiar bude nepokojný, podráždený z dôvodu, že má zvýšenú chuť na nikotín. Účinné látky Kudzu STOP SMOKING jednoducho obsadia tieto receptory, a tak prakticky nahrádzajú nikotín. Kudzu STOP SMOKING je teda veľmi účinný detoxikačný prostriedok. Kudzu STOP SMOKING je možné konzumovať aj vo forme čaju, ale jeho chuť nie je veľmi chutná. Väčšina ľudí ho užíva vo forme tabliet. Jedna tableta obsahuje 500 mg vysoko koncentrovaného výťažku Kudzu. Urobte aj Vy niečo v záujme svojho zdravia a zdravia okolia so zanechaním cigariet a užitím tabliet Kudzu STOP SMOKING!


Zloženie Stop Smoking


Kudzu,MCC celuloza,fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý. Produkt je rastlinného pôvodu a neobsahuje zložky na lekársky predpis.


Odporúčané dávkovanie Stop Smoking

odporúča sa denne 3x1 tablety počas jedla, s malým množstvom tekutiny.

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: STOP SMOKING KUDZU 90 tbl - Body Fit Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte STOP SMOKING KUDZU 90 tbl - Body Fit Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code