ALC 60 kps - Scitec Nutrition

ALC je Acetyl L-karnitín je nová forma karnitínu, špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu. Má pozitívny vplyv na mozgové bunky, zlepšuje bdelosť, pamäť, schopnosť sústredenia sa a podporuje kognitívne funkcie. Navyše, podporuje zvyšovanie hladiny testosterónu v organizme a antikatabolické účinky.

17,38 €

13,95

Nie je na sklade

 

ALC: ACETYL L-KARNITÍN, aminokyselina pre podporu testosterónu

ALC je Acetyl L-karnitín je nová forma karnitínu, špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu, ktorá sa dostane do organizmu ešte účinnejším spôsobom. Na rozdiel od L-karnitínu ľahko preniká cez krvno-mozgovú bariéru. Má dôležitý vplyv na mozgové bunky (zlepšuje bdelosť, pamäť, schopnosť sústredenia sa a podporuje kognitívne funkcie). Pri veľkom strese (tréning) dôjde k zvýšeniu hladiny kortizolu, Acetyl L-karnitín dokáže znižovať túto hladinu a bráni zvýšeniu hladiny LHRH hormónu (Luteinizing Hormone Releasing Hormone) a testosterónu. Samotný Acetyl L-karnitín nie je hormón a nezvyšuje produkciu ostatných hormónov. Je pohlavne špecifický, teda u žien nehrozí nebezpečenstvo hormonálnych účinkov a zmien!

 

ALC zvyšuje hladinu enzýmu acetyl koenzýmu-A, ktorý je základnou stavebnou látkou pre karnitín-acetyl-transférázu, nevyhnutnej pre produkciu acetylcholínu. L-carnitin v tejto forme ľahko prechádza cez hemato-encefalitickú bariéru, podporuje produkciu neurotransmitterov dopamínu a acetylcholínu. Pôsobí proti poklesu hladiny testosterónu po tréningu. Acetylcholín má pozitívne účinky na činnosť mozgu, dopamín je dôležitým hormónom mozgu podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu v organizme. ALC má kladný vplyv na mozgové bunky, zlepšuje pamäť, schopnosť sústredenia sa a ďalšie funkcie. Naviac má antikatabolické účinky.

 ALC acetyl l-carnitin

 

Prečo sa rozhodnete pre ALC?

 • ALC je špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu
 • ALC zvyšuje hladinu enzýmu acetyl koenzýmu-A
 • L-karnitin podporuje produkciu neurotransmitterov dopamínu a acetylcholínu
 • má pozitívne účinky na činnosť mozgu, zlepšuje pamäť, schopnosť sústredenia sa a ďalšie funkcie
 

ALC a jeho výhody

 • mení tuky na využiteľnú energiu
 • podporuje správnu mozgovú činnosť
 • znižuje depresiu
 • reguluje krvný tlak
 • znižuje cholesterol


Dávkovanie ALC

Doporučená denná dávka sú 2 kapsuly, najlepšie 2-krát denne, jednu ráno a jednu okolo obeda po jedle s vodou. Neužívajte ALC neskôr popoludní (po 15 hodine), môže byť príčinou nespavosti!

Veľkosť 1 dávky: 2 kapsuly (500 mg)

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Acetyl-L-karnitín500 mg

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Recenzie od zákazníkov

Mne je z toho zle
Recenziu zaslal(a) Dalibor dňa 14.1.2014
niesom sním spokojný, na obale je vybité tak že to nemohol nikto prepisovať dátum expirácie až o rok, ale sa porobili divne škvrny po kapsulách odkedy som otvoril balenie (pred 2 mesiacmi, vtedy bol ok), začalo sa mi z neho robiť zle na žalúdku...asi to treba zjest čím skôr po otvorení :/ práve idem vyhodit druhú polovicu balenia
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Použité pred skúškami
Recenziu zaslal(a) Janka dňa 7.1.2014
pouzivala som ho hlavne pocas skusiek na VS a mala som pocit, ze sa vydrzim dlhsie ucit a som aj koncentrovanejsia, ako spalovac som ho este nevyskusala
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: ALC 60 kps - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

 • Reload captcha

Položiť otázku o produkte ALC 60 kps - Scitec Nutrition

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code