Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ALC 60 kps - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
70 %

ALC je Acetyl L-karnitín je nová forma karnitínu, špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu. Má pozitívny vplyv na mozgové bunky, zlepšuje bdelosť, pamäť, schopnosť sústredenia sa a podporuje kognitívne funkcie. Navyše, podporuje zvyšovanie hladiny testosterónu v organizme a antikatabolické účinky.

ALC: ACETYL L-KARNITÍN, aminokyselina pre podporu testosterónu

ALC je Acetyl L-karnitín je nová forma karnitínu, špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu, ktorá sa dostane do organizmu ešte účinnejším spôsobom. Na rozdiel od L-karnitínu ľahko preniká cez krvno-mozgovú bariéru. Má dôležitý vplyv na mozgové bunky (zlepšuje bdelosť, pamäť, schopnosť sústredenia sa a podporuje kognitívne funkcie). Pri veľkom strese (tréning) dôjde k zvýšeniu hladiny kortizolu, Acetyl L-karnitín dokáže znižovať túto hladinu a bráni zvýšeniu hladiny LHRH hormónu (Luteinizing Hormone Releasing Hormone) a testosterónu. Samotný Acetyl L-karnitín nie je hormón a nezvyšuje produkciu ostatných hormónov. Je pohlavne špecifický, teda u žien nehrozí nebezpečenstvo hormonálnych účinkov a zmien!

 

ALC zvyšuje hladinu enzýmu acetyl koenzýmu-A, ktorý je základnou stavebnou látkou pre karnitín-acetyl-transférázu, nevyhnutnej pre produkciu acetylcholínu. L-carnitin v tejto forme ľahko prechádza cez hemato-encefalitickú bariéru, podporuje produkciu neurotransmitterov dopamínu a acetylcholínu. Pôsobí proti poklesu hladiny testosterónu po tréningu. Acetylcholín má pozitívne účinky na činnosť mozgu, dopamín je dôležitým hormónom mozgu podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu v organizme. ALC má kladný vplyv na mozgové bunky, zlepšuje pamäť, schopnosť sústredenia sa a ďalšie funkcie. Naviac má antikatabolické účinky.

  ALC acetyl l-carnitin

 

Prečo sa rozhodnete pre ALC?

  • ALC je špeciálna aminokyselina pre podporu testosterónu
  • ALC zvyšuje hladinu enzýmu acetyl koenzýmu-A
  • L-karnitin podporuje produkciu neurotransmitterov dopamínu a acetylcholínu
  • má pozitívne účinky na činnosť mozgu, zlepšuje pamäť, schopnosť sústredenia sa a ďalšie funkcie
 

ALC a jeho výhody

  • mení tuky na využiteľnú energiu
  • podporuje správnu mozgovú činnosť
  • znižuje depresiu
  • reguluje krvný tlak
  • znižuje cholesterol


Dávkovanie ALC

Doporučená denná dávka sú 2 kapsuly, najlepšie 2-krát denne, jednu ráno a jednu okolo obeda po jedle s vodou. Neužívajte ALC neskôr popoludní (po 15 hodine), môže byť príčinou nespavosti!

Veľkosť 1 dávky: 2 kapsuly (500 mg)

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Acetyl-L-karnitín500 mg
Recenzie od zákazníkov

ALC 60 kps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:ALC 60 kps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení.
Môže obsahovať lepok, vajcia, orechy a arašidy.
Produkt neobsahuje žiadne alergény.
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

ALC 60 kps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď