Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Isoplex 600 g - Megabol

Výrobca: Megabol

Isoplex Protein je proteín s vysokým obsahom bielkovín, a to až 80% srvátkového izolátu. Ponúka rýchlo vstrebateľné bielkoviny, a tiež veľké množstvo esenciálnych a rozvetvených aminokyselín na rýchlu regeneráciu a tvorbu novej svalovej hmoty. Nezískate s nim len kvalitnú svalovú hmotu, ale taktiež zvýšite silu.

Dlhodobo nedostupný

Isoplex Protein: 80%-ný srvátkový izolát, ktorý sa rýchlo vstrebáva

Isoplex Protein je proteín s vysokým obsahom bielkovín, a to až 80% srvátkového izolátu. Ponúka rýchlo vstrebateľné bielkoviny, ktoré sú vhodné najmä po náročných tréningoch, kedy potrebujete do tela dostať kvalitné bielkoviny, aby ste rýchlo a kvalitne regenerovali. Tento produkt ponúka veľké množstvo esenciálnych a rozvetvených aminokyselín na rýchlu regeneráciu a tvorbu novej svalovej hmoty. Nezískate s nim len kvalitnú svalovú hmotu, ale taktiež zvýšite silu.

  isoplex protein

 

Pre koho je Isoplex Protein určený?

Doplnok výživy Isoplex je určený pre úplne každého. Či ste profesionálnym kulturistom alebo obyčajným cvičencom v posilňovni. Isoplex môžete využiť pri objemových tréningoch, kde hľadíte na čo najväčší prísun bielkovín a redukčných diétach, kde hľadáte vysoký množstvo bielkovín bez zbytočných cukrov a tukov.

 


Isoplex Protein a jeho výhody?

  • v pomere cena a kvalita nemá konkurenciu
  • 80% proteín v skvelej forme
  • skvelá chuť
  • podporuje rast svalovej hmoty a regeneráciu
  • obsahuje mnoho BCAA

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 30g prípravku v 200ml vody alebo mlieku. Odporučená konzumácia by mala byť pred tréningom a ihneď po ňom. Môžete ho však užívať i ráno, keď potrebujete do seba dostať rýchlo bielkoviny

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota1653 kJ / 391 kcal
Bielkoviny76 g
Tuky7 g
Sacharidy6 g
Recenzie od zákazníkov

Isoplex 600 g - Megabol

Write Your Own Review
Prezeráte si:Isoplex 600 g - Megabol
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Isoplex 600 g - Megabol

Napíšte otázku
Napísať odpoveď