Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nitrogliceryna 600 ml - Megabol

Výrobca: Megabol
Hodnotenie:
40 %
Nitrogliceryna - Megabol: Experimenty s použitím glycerolu na pomoc športovcom sa uskutočnili už v 90. rokoch, naša spoločnosť vykonala úspešné skúšobné testy na Vojenskej lekárskej akadémii. Hneď na to sa inovatívny výrobok dostal do rúk profesionálnych športovcov.
Dlhodobo nedostupný

Nitrogliceryna - Megabol

Charakteristika Megabol NitroGliceryna:

Zlepšuje prietok krvi vo svaloch pomocou oxidu dusnatého (NO)
Zvýšený objem krvi vo svaloch
Dodáva a produkuje energiu na okamžité použitie
Stimuluje psychiku so zreteľom na výsledky
Ochrana proti svalovému katabolizmu (potláčanie kyseliny mliečnej)
Podpora anabolických procesov a rozvoj svalového tkaniva

Experimenty s použitím glycerolu na pomoc športovcom sa uskutočnili už v 90. rokoch, naša spoločnosť vykonala úspešné skúšobné testy na Vojenskej lekárskej akadémii. Hneď na to sa inovatívny výrobok dostal do rúk profesionálnych športovcov.

Mnoho rokov sa na trhu objavovujú v prípravky pre kulturistov založené na suchej forme glycerolu. Tieto produkty sú však málo účinné - monostearát obsahuje len asi 7% glycerolu (vo forme čistej kvapaliny), tak sme sa zamerali na produkt, ktorý obsahuje 99,5% glycerolu.

Je to, ako nitroglycerín.

S cieľom zabezpečiť ekvivalent glycerolu obsiahnutý v jednej dávke nitroglycerínu znamená jesť viac ako 1 kg známych doplnkov, ktoré sú založené na glycerol monostearáte (suchej forme)


Vlastnosti produktu

Nitroglycerina ™ je vysoko špecializovaná surovina pre širokú škálu činností. Užíva sa s jedlom tesne pred tréningom. Produkt stimuluje a zlepšuje krvný obeh, zvyšuje silu počas tréningu a zvyšuje anabolický účinok v silovom tréningu.

Nitroglycerina ™ je jedinečné zloženie kombinujúce využitie činnosti oxidu dusnatého (NO) v kombinácii s glycerínom (glycerol). Pre podporu syntézy arginínu dodávaného NO je zodpovedný za väzbu na A-AKG. Vysoká dávka zlúčeniny (5000mg/dávka) podporuje tvorbu a regeneráciu svalovej hmoty. Arginín sa sám podieľa na produkcii rastového hormónu (hGH). AKG v kombinácii s produktom pridaný do OH-metyl-butyrátu môže pôsobiť proti zníženiu svalovej hmoty, bez ohľadu na jeho príčinu. Tento proces bol potvrdený vedeckým výskumom. Látka, ktorá ďalej pomáha pri prekrvení tkanív je niacín.

Nitroglycerina ™ výrobok je založený na známej receptúre aktívnych látok produktu Nitrox.

Inovovaný Nitroglycerina ™ znamená pripojenie čistej kvapaliny glycerolu – látka, ktorá je 14 krát viac koncentrovaná ako glycerolu monostearát. Ak vezmeme do úvahy dávku, bude telo dostávať až 40 krát viac, ako v prípade populárnych doplnkov vo voľnej forme (na základe glycerol monostearátu). Glycerol bol používaný ako tzv. náhrada nelegálneho krvného dopingu. Má schopnosť viazať vodu v medzibunkových priestoroch a presunúť ju do cytoplazmy (zlepšenie svalovej cievy) a ďalej do svalového tkaniva. Náhle zvýšenie krvného objemu v tele nielen zvyšuje tzv "čerpadlo", ale tiež zvyšuje transport kyslíka potrebného pre svaly, prenos glukózy a aminokyselín. Hydratácia zvyšuje funkčnosť špecifických bielkovín (dystrofin, proteoglykan) a svalové kontrakcie.

Obe príslušné formy kreatínu udržujú vysokú úroveň ATP vo svaloch, zvyšujú svalovú pevnosť a sú zodpovedné za zvýšenie telesnej hmotnosti. Avšak v prípade produktu Nitroglycerín ™ ho nie je potrebné prijať cyklicky. Kreatín malát (tri-kreatín-malát) stimuluje inzulín a pomáha prenikaniu kreatínu do svalových buniek. Táto forma kreatínu znižuje bolesť a bráni svalovým kŕčom, je tiež veľmi stabilný v kyslom prostredí.

STR ™ kreatín – kreatín zabezpečený pred rozpadom hydroxylovej skupiny etanolu (ako je tomu v prípade CEE - kreatín etyl esteru). Jeden mol kreatínu viaže dva moly hydroxylovej skupiny.

Použitie:

Pre športovcov všetkých skupín (silové športy, vytrvalosť a ultra-vytrvalostné športy, bojové športy). Výrobok je vhodný pre preventívnu starostlivosť, záchranné a vojenské jednotky.


Dávkovanie

Maximálna denná dávka sú dve 30 ml odmerky v intervale niekoľkých hodín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku v jednej dávke.

Nápoj sa odporúča najmä v tréningový deň. V prípade dvojfázového tréningu (2 tréningy v jeden deň) môže byť výrobok používaný dvakrát. Nápoj môže byť považovaný za súčasť dennej dávky kreatínu (1 dávka obsahuje celkom dva typy kreatínu 2g)

 

Poznámka

Nekonzumujte bez riedenia. Výrobok nie je vhodný pre deti a dospievajúcich vo veku do 16 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky, ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek, trpia hypertenziou, diabetici a ľudia užívajúce lieky. Pre ľudí, ktorí sú citliví môže spôsobiť pocit prebytočnej energie a úzkosti. Neužívajte menej ako 3 hodiny pred spaním - môže spôsobovať nespavosť. Nemal by byť používaný pri vysokej teplote. Nie je vhodné miešať s kofeínom a kávou. Náhla zmena farby kože, najmä v tvári, spôsobena zvýšeným prietokom krvi nie je zdraviu škodlivé.

 

Ako používať Megabol NitroGliceryna

Tento produkt je koncentrát. Výrobok sa používa pred tréningom. Bezprostredne pred použitím pretrepte nádobu niekoľkokrát. S pomocou priloženého dávkovača nalejte 30 ml do nádoby a a zmiešajte s 300 ml vody, alebo iným nápojom. Dôkladne premiešajte. Pite pomaly.


Tabuľka nutričných hodnôt:


Obsah jednej časti (30 ml):
Super PUMP Accelerator 13760 mg
Glycerín ( 99,5%) 8750 mg
AAKG 5000 mg
Pyridín-3-karboxyl 10 mg
Action Starter 8130 mg
6-(hydroxymethyl)oxane-2,3,4,5-tetrol 6000 mg
2-aminoethanesulfonic acid 2000 mg
Orange oil extract 130 mg
Muscle Jet Anabolizer 2500 mg
Creatine stack 2000 mg
Creatine STR Creatine monohydrate 1300 mg
Tri Creatine Malate 700 mg
B-hydroxyisovaleric acid 500 mg

Nutričná hodnota 100 ml:
Energia 195 kcal / 828 kJ
Bielkoviny 0
Tuky 0
Sacharidy 48,7 g
vrátane 29,1 g glycerolu
Extra stimulácia 32,1 g

Recenzie od zákazníkov

Nitrogliceryna 600 ml - Megabol

Write Your Own Review
Prezeráte si:Nitrogliceryna 600 ml - Megabol
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Nitrogliceryna 600 ml - Megabol

Napíšte otázku
Napísať odpoveď