Testosterol 250 - Megabol

Výrobca: Megabol

Testosterol 250 je doplnok výživy pre športovcov s účinnými frakciami rastlinných sterolov a ďalších látok, ktoré podporujú rýchle dosiahnutie vašich fitness cieľov. Je to jeden z najpredávanejších prírodných anabolizantov, ktorý si obľúbili bodybuilderi po celom svete.

Testosterol 250 je prírodný anabolizant ideálny ako doplnok výživy pri budovaní svalovej hmoty

Testosterol 250 je mimoriadne silný anabolizant, s ktorým dosiahnete svoje fitness ciele rýchlo a jednoducho. Stačí vám kvalitná strava, dostatok bielkovín, pravidelný tréning a Testosterol 250, efektívny stimulant sekrécie testosterónu. Táto kombinácia je ideálna pre budovanie svalnatej postavy.

testosterol prírodný anabolizér

Prípravok obsahuje účinné frakcie rastlinných sterolov, a teda chemických zlúčenín odvodených od stearanu. Niektoré metabolity sterolov môžu v organizme napodobňovať typické hormóny a súperiť s nimi o receptory v telesných bunkách. To vedie k modifikácii mnohých fyziologických funkcií. Spoločným výsledkom týchto procesov je regulácia kvantitatívnych vzťahov medzi 17-ketosteroidmi, testosterónom, progesterónom, androsterónom a kortikosteroidmi.

Testosterol 250 a jeho výhody

• je silný prírodný anabolizant
  • obsahuje frakcie rastlinných sterolov
  • je vhodný doplnok výživy pre rýchle dosiahnutie fitness cieľov
  • jeden z najpredávanejších anabolizantov na svete

Nežiaduce účinky

Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky počas používania rastlinných sterolov.

Steroly 250mg - sójový extrakt 255mg, ružový extrakt 32mg, slivkový extrakt na inulíne - pruni cum inulín 31mg, protihrudkujúce činidlá (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), obal kapsuly - hovädzia želatína.

Dávkujte 1 kapsulu denne po raňajkách, nepretržite po dobu 45 dní. V prípade, že ste pokročilý bodybuilder, alebo máte hmotnosť vyššiu ako 85 kg, dávkovanie zdvojnásobte.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Rastlinné steroly 250 mg
Inulín 15 mg
Fenolové glykozidy 1,75 mg
Flavonoidy 0,75 mg
Fitochinón 0,01 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Náhrada steroidov
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 30 kaps.
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Budovanie svalovej hmoty

Recenzie od zákazníkov Testosterol 250 - Megabol
Prezeráte si:Testosterol 250 - Megabol

Ale treba si ujasniť ze čo to zahŕňa keďže to je náhrada steroidov treba si uvedomiť že steroidy fungujú na princípe prehnaných dávok liekov ktoré majú potom vedľajšie účinky svaly ,... keď chcete očakávať väčšie výsledky dajte si každých 12hodin 4 tablety testosterolu a 4 tablety biosterolu zaručujem že do mesiaca uvidíte pokrok ale hlavnou vecou je cvičiť cvičiť a cvičiť to neni tak ze beriem tabletky tak musím o polovicu menej cvičiť ako cvičím, treba dbať na to cvičenie o tu polovicu viacej a hlavne ten jedalnicek si treba spraviť a dodržiavať to je základ a potom až rozmýšľaj nad doplnkami

Keby si aspoň prečítate zloženie a to akú funkciu dané látky plnia zistíte že tieto tabletky sú dobré maximálne na trávenie a zníženie zlého cholesterolu s tst to nemá nič spoločné

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
30 kaps. 4,95 € 3,95 €
.
Je to vhodne aj pre zeny?
.
Dobrý deň, produkt môžu užívať aj ženy.

Viktória, team GymBeam
Davkovanie + doplnky
Dobrý deň,

1) Takže dávkovanie 1x denne (ráno) testostrol - po raňajkách a biosterol 1-2x denne (počas dňa)? Na maximálnu dobu 3 mesacie potom pauža 2-3 týždne?
2) Ak mám 85kg a viac môžem aj 2 tablety testostrolu denne a bisterol 2-4x? Ale ja nie som vysekaný že by som mal 85kg len so svalmi potom môžem aj tak vyššie dávky?
3) Môžem to kombinovať s proteinom, kazeinom, kreatinom, bcaa, hovadzim proteínom atď.. ale čo doplnky ako je MSM, DAA, a tribulus?
Ďakujem pekne
Davkovanie + doplnky
Dobrý deň, odporúčame začať skôr s nižším dávkovaním oboch produktov (Testosterol 1 kapsula a Biosterol 2x denne 1 kapcula). Protein, kazein, kreatin, bcaa, beef protein, MSM všetko v poriadku. DAA a Tribulus by mali celkovo zosilniť účinky na hormóny, preto odporúčame nižšie dávkovanie.

Soňa, team GymBeam
Užívanie
Zdravím, pri váhe 90kg môžem dávkovať s biosterolom 3+3 denne?
Užívanie
Dobrý deň, áno, kombinácia produkt je možná.
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ako dávkovať biosterol+testosterol keď mám cca 70kg a cvicim pravidelne kazdy tyzden 5-7 krat?
Dobrý deň, užívajte 1 kapsulu Testosterol a 1-2 kapsuly Biosterol každý deň ráno po jedle.
Ladislav, GymBeam Team
Testosterol
Zdravím, po dobrati tabletiek hmostnosť/sila ostáva alebo to všetko upadne ak budem pokračovať v cvičení?
Testosterol
Dobrý deň, svaly sa udržiavajú najmä cvičením. Ak budete poctivo cvičiť aj po vynechaní doplnku, katabolizácia svalu nenastane

Položky 1 až 5 z celkového počtu 34