Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kĺbová výživa Articular 60 caps - Body Fit Nutrition

Hodnotenie:
100 %

Klbova výživa Articular je špičkový prípravok pre výživu kĺbov, celého pohybového systému a prevenciu zranenia kĺbov. Spomaľuje proces starnutia kostí, kĺbov a chrupaviek, podporuje rast a kvalitu vlasov, odstraňuje lámavosť nechtov a napomáha regenerácii pokožky. S pridaným vitamínom C!

Zdieľaj na Facebooku a G+ a výhraj.

Dlhodobo nedostupný

Kĺbová výživa Articular

Významnou zložkou prípravku je hydrolizát želatíny (proteínový kolagén), ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a slúži ako základná stavebná zložka pre zlúčenie kolagénu a ďalších látok zodpovedajúcich za pevnosť a pružnosť kĺbovej chrupavky. Hydrolizát želatíny je prírodným zdrojom peptidov a samotných aminokyselín, ktoré sa používajú pri výrobe kolagénu, je určený predovšetkým pre tých, ktorí zaznamenali zvýšené zaťaženie alebo opotrebenie kĺbov a väzivového tkaniva, pre športovcov, ľudí obéznych a s nadváhou, pre osoby so zníženou pohyblivosťou a únavou kĺbov. Pôsobí ako prevencia pri liečení artritídy, artrózy, osteoporózy, svalových bolestí. Articular vo svojom zložení obsahuje aj Vitamín C, ktorý v kombinácii s hydrolizátom želatíny podporuje rast, vývoj kostí, zubov, chrupaviek, zvyšuje imunitu a odolnosť organizmu.

klbova vyziva


 

klbovka klbova vyziva

 

 

 Kĺbovú výživu Articular od BodyFit Nutrition odporúčajú aj naši úspešní reprezentanti v oblasti fitness a atletiky, vicemajster sveta v juniórskej kulturistike Mgr. Ladislav Korsch a majster Slovenska v maratónskom behu Jozef Urban.

 

 

Zloženie kĺbovej výživy

Hydrolyzát želatíny, kyselina askorbová - Vitamín C, rastlinný stearan horečnatý, želatínová kapsula

 

Dávkovanie kĺbovej výživy

1 kapsula 2x denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (v odporúčanej dávke): 
2 kapsuly 

Tuk

0 g

Karbohydráty

0 g

Protein

0 g

Hydrolizát želatíny

840 mg

Vitamín C

12 mg

Recenzie od zákazníkov

Kĺbová výživa Articular 60 caps - Body Fit Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kĺbová výživa Articular 60 caps - Body Fit Nutrition
Vaše hodnotenie
Product detail
Kategória Kĺbová výživa
Otázky od zákazníkov

Kĺbová výživa Articular 60 caps - Body Fit Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď