Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
Hodnotenie:
60 %

Gainer Mass 20 je vysokokvalitný gainer na zväčšenie sily a rast svalovej hmoty, ktorý obsahuje zmes proteínov - srvátkový koncentrát a pšeničný izolát. Je obohatený o kreatín monohydrát, vitamíny a minerály. Vyznačuje sa vyváženou kombináciou rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich sacharidov, avšak nenájdete v ňom žiaden cukor ani fruktózu. Obsahuje až 40% glutamínu.

Dlhodobo nedostupný
 

Gainer Mass 20 bez cukru a fruktózy, avšak so zvýšeným obsahom glutamínu, proteínu a kreatín monohydrátu

Gainer Mass 20 je vysokokvalitný gainer, ktorý obsahuje zmes proteínov s formulou Promax, vedecky overenú kombináciu srvátkového koncentrátu a pšeničného proteínového izolátu. Srvátkový proteín je už známy svojím účinkom, pšeničný proteín je relatívne novo používaným zdrojom. Jeho výhodou je, že v celkovom profile aminokyselín obsahuje 40% glutamínu. Mass 20 sa vyznačuje vyváženou kombináciou rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich sacharidov (dextróza a maltodextrín). Každá dávka je doplnená základnými vitamínmi, minerálmi, 20% proteínu a kreatín monohydrátu vo forme Creapure™. Každých 50 g produktu MASS 20 zabezpečuje 50% príjmu vitamínov RDA a neobsahuje žiaden cukor ani fruktózu.


Čistý kreatín monohydrát, ktorý tento gainer obsahuje, zvyšuje energiu v tele a bunkách počas tréningového zaťaženia, kedy je telo vystavené nadmernej fyzickej činnosti a záťaži. Vo svojom zložení navyše obsahuje čistú mliečnu srvátku, ktorá je najúčinnejší a najefektívnejší zdroj bielkovín pre celkovú výstavbu svalstva. Gainer Mass 20 je srvátkový koncentrát, vyrobený ultrafiltráciou a obsahuje dôležité mikrofrakcie imunoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a laktoglobulínu. 

 

gainer mass 20 scitec


Gainer Mass 20 a jeho výhody

  • kvalitný gainer
  • obsahuje zmes proteínov Promax (srvátkový koncentrát a pšeničný izolát)
  • obsahuje rýchlo a pomaly sa vstrebávajúce sacharidy
  • je obohatený o vitamíny a minerály
  • obsahuje aj kreatín monohydrát
  • neobsahuje cukor a ani fruktózu
  • podporuje zvýšenie výkonu
  • podporuje naberanie svalovej hmoty

 

Zloženie

Dextróza, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát (obsahuje laktoglobulín, laktoferín, laktalbumín a imunoglobulín), maltodextrín, kreatín monohydrát, kakaový prášok, prírodné a umelé arómy (čokoláda), xantánová guma, aspartam.

 

Dávkovanie

50 gramov Gaineru Mass 20 rozmiešajte s 3-4 dcl vody alebo mlieka, v závislosti od toho či nápoj konzumujete bezprostredne po tréningu, kedy sa odporúča čistá voda kôli rýchlejšej vstrebateľnosti, alebo večer, keď sa nápoj odporúča konzumovať s nízkotučným mliekom. Nápoj Gainer Mass 20 sa odporúča konzumovať 1-3x denne v závislosti od toho aká je pestrá Vaša strava a zloženie ďalších doplnkov výživy, ktoré používate. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (50 g)
Kalórie 185 kcal
Kalórie z tukov 6 kcal
Tuky celkom 0,7 g
Sodík 122 mg
Draslík 33 mg
Bielkoviny 10 g
Sacharidy celkom 35 g
Cukry 33 g
Vláknina 0 g
Kreatín monohydrát 500 mg
Aminokyselinový profil
L-Alanín 369 mg
L-Arginín 281 mg
L-Asparágová kyselina 736 mg
L-Cysteín 232 mg
L-Glutamín 2808 mg
Glycín 231 mg
L-Histidín 203 mg
L-Izoleucín 544 mg
L-Leucín 895 mg
L-Lyzín 569 mg
L-Metionín 194 mg
L-Fenylalanín 453 mg
L-Prolín 986 mg
L-Serín 584 mg
L-Treonín 522 mg
L-Tryptofán 132 mg
L-Tyrozín 326 mg
L-Valín 557 mg
Recenzie od zákazníkov

Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 21 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A