Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L-Karnitín 65 000 500 ml - BodyFit

 L-Karnitín pomáha premieňať mastné kyseliny na palivo, ktoré vaše telo vie využiť ako energiu, zatiaľ čo podporuje rast a vývin svalov.

Dlhodobo nedostupný

L-Karnitín 65 000

L-Karnitín: Metabolické Raketové Palivo
Ak nie ste nováčik v životnom štýle športovca, pravdepodobne ste sa už niečo o svojom tele naučili. Ako reaguje na stres, kde leží váš hraničný bod, koľko tekutín potrebujete aby ste zvládli vysoko náročný tréning a zoznam pokračuje.
Čo si ale mnohí atléti neuvedomujú je fakt že tieto zdrvujúce tréningové jednotky vyžadujú obrovskú nutričnú podporu.
Dni kedy ste jednoducho zhltli nejaký zľavnený multivitamín zo supermarketu sú preč. Našťastie nás nutričné vedy požehnali bohatstvom doplnkov výživy, špeciálne vyvinutých pre zdanlivo nekonečnú potrebu dnešných hardcore atlétov. L-Karnitín je medzi nimi jeden z najlepších príkladov. Vynájdený v roku 1950 dvoma Ruskými vedcami, sa L-Karnitín považuje za jeden z najefektívnejších spôsobov ako podporiť výdrž, spaľovať tuky a skrátiť čas regenerácie medzi tréningami. L-Karnitín sa stal základným suplementom pre vytrvalostných atlétov, kulturistov a mnoho ľudí hľadiacich na svoje zdravie všade na svete.

 

Ako vlastne Karnitín funguje

Hlboko v každej bunke sa nachádzajú mikroskopické továrne známe ako mitochondrie. Výhradná funkcia L-Karnitínu je transportovať mastné kyseliny z jedla (aj tie, ktoré sú ťažko spáliteľné ako nasýtene tuky) do mitochondrií.

Tam sa premieňajú na energiu, ktorú je možno okamžite využiť. Nepotrebujete odborníka z Pfizeru aby vám potvrdil aké je to prínosné pre vytrvalostných atlétov.
Každý váš pohyb závisí na tomto procese a bez adekvátneho množstva L-Karnitínu sa váš systém stáva náchylným na svalové zlyhanie, svalovú vyčerpanosť a slimačiu rýchlosť pohybov.
Avšak, dostatočne veľká zásoba L-Karnitínu vám umožňuje premieňať uložené tuky na krátkodobú energiu. Toto vám nakoniec umožní trénovať tvrdšie a dlhšie bez nervozity zo stimulantov a kofeínu.

 

Prínosy L-Karnitínu

Priaznivé účinky sa neskončia na konci vášho tréningu. Od svojho objavenia, viac než 18 000 zverejnených štúdií testovali prínosy L-Karnitínu. Stal sa jedným z najviac testovaných predstavených suplementov vôbec. Najpozoruhodnejšie hodnotili jeho schopnosť zlepšovať pamäť a mentálnu kapacitu, liečiť športové zranenia, podporovať kardiovaskulárny systém, zlepšiť mužskú plodnosť a podporiť zdravie pokožky. Ešte zaujímavejší je fakt, že viac než 300 štúdií je vypracovaných každý rok ako sa technológie zdokonaľujú.

 

Ako užívať L-Karnitín

L-Karnitín by mal byť užitý pred fyzickou aktivitou a je veľmi rýchlo ho telo absorbuje. Ak ste na ceste do posilňovne tak tekutá forma alebo kapsule sú tá najlepšia voľba.
V čase keď začnete dvíhať železá alebo zarezávať na trenažéri bude vás už L-Karnitín vo vašom systéme prosiť aby mohol niečo robiť. Vytrvalostný a vysoko zaťažovaný športovci najviac ťažia z formy tabliet pretože je známe že sa uvoľňuje pomalšie.

 

Nežiadúce účinky

L-Karnitín sa javý ako veľmi bezpečný pokiaľ je užívaný v stanovenej miere. Ale ako vždy, buďte opatrný keď beriete akýkoľvek suplement a počúvajte vaše telo. Ak niečo nie je v poriadku, ihneď prerušte jeho užívanie a konzultujte to s vašim lekárom.

 

Dávkovanie L-Karnitínu 65 000

Základná denná dávka je 20 ml (jedna odmerka) doporučujeme 2 x denne 20 ml rano a cca 30 minút pred fyzickým výkonom.

korsch
Tento doplnok odporúča vicemajster sveta v kulturistike Mgr. Ladislav Korsch

 

Zloženie L-Karnitínu 65 000

L-Karnitín baze, kyselina citrónová, aróma, aspartám, acesulfám K, sorban draselný.

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty1 dávka (20 ml)
Energetická hodnota 36,2 kJ / 8,6 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 0 g
L-karnitín 1300 mg
Recenzie od zákazníkov

L-Karnitín 65 000 500 ml - BodyFit

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Karnitín 65 000 500 ml - BodyFit
Vaše hodnotenie
Product detail
Kategória L-Karnitíny
Otázky od zákazníkov

L-Karnitín 65 000 500 ml - BodyFit

Napíšte otázku
Napísať odpoveď