Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Scitec Force FX 30 pack

Super efektívny kreatínový transportný systém, šumivá forma bez cukru

Force FX (30 pack)


Force FX  je zdokonalená forma už známeho šumivého kreatínu Pump Sport. Force FX obsahuje 3g kreatínu v 1 dávke! Šumivá forma kreatínu zdvojnásobuje jeho účinky, čo znamená, že týchto 3 g sa vyrovná účinku 10 g klasického kreatínu. Výsledný efekt je preto zdvojnásobený množstvom i účinkami. Pri užití Scitec šumivej formy kreatínu sú eliminované rôzne potencionálne vedľajšie účinky a vstrebávanie kreatínu je takmer stopercentné. Rozpustením vo vode získame voľný kreatín, ktorý je v tele absorbovaný bez strát. Naša kombinácia súčasne mení pH prostredia v žalúdku, ktorý je tým oklamaný, preto urýchli posun skonzumovanej dávky do čriev, kde dochádza k rýchlej absorpcii do krvi a svalových buniek. Dokonalé vstrebanie kreatínu v organizme umožní užiť celkovo menšiu dávku na zabezpečenie rovnakého alebo lepšieho účinku.


Dávkovanie šumivého kreatínu

Nasypte obsah 1 vrecka do pohára a pridajte 400 ml studenej vody. Získate chuťovo výborný šumivý nápoj. Nikdy nepožívajte samotný nerozpustený prášok! Užívanie Force FX možno užívať bez prestávky v množstve jednej dávky po tréningu.

Veľkosť 1 dávky: 1 vrecko (13 g) 
Počet dávok v balení: 30 dávok 


Každá dávka  Force FX obsahuje 

Vitamin C 80 g
Sodík 1295 mg 
Kreatín-monohydrát 5000 mg

Recenzie od zákazníkov

Scitec Force FX 30 pack

Globálne hodnotenie produktu

100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Scitec Force FX 30 pack

Write Your Own Review
Prezeráte si:Scitec Force FX 30 pack
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Scitec Force FX 30 pack

Napíšte otázku
Napísať odpoveď