Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
90 %

Crea-Bomb je viaczložkový kreatín, ktorý obsahuje až 6 špeciálne vyvinutých kreatínových foriem a navyše je ochutený. Táto univerzálna kreatínová receptúra pre bombardovanie vašich svalových buniek je obohatená o Taurín pre maximalizáciu objemu buniek. Crea Bomb obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát.

Nie je na sklade

Crea-Bomb - kombinácia 6 foriem kreatínu, obohatená o anabolickú aminokyselinu Taruín pre maximalizáciu objemu buniek

Crea-Bomb je kreatínový doplnok, ktorý predstavuje hybridnú koncepciu, nie je komplexnou kreatínovou receptúrou (neobsahuje iné účinné látky). Napriek tomu je omnoho účinnejší, než klasický kreatínový prášok, pretože CREABOMB obsahuje 6 špeciálne vyvinutých kreatínových foriem a navyše je ochutený. V závislosti od spôsobu užívania obsahuje jeden sáčok 1 až 2 dávky. CREA-BOMB je nová univerzálna kreatínová receptúra pre bombardovanie vašich svalových buniek! Viaczložková receptúra obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát. Receptúra je obohatená taurínom, anabolickou aminokyselinou pre maximalizáciu objemu buniek.

 

crea bomb scitec kreatín

 

Crea-Bomb a jeho výhody

  • kombinuje až 6 druhov kreatínu
  • ochutený bez prídavku cukru
  • 10 aktívnych účinných látok
  • doplnený o Taurín - anabolická aminokyselina
  • obohatený o magnézium a vitamín B3
  • neobsahuje aspartám
  • neobsahuje žiadne kalórie

 

Zloženie

Kreatín matrix (kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát), taurín, aróma (passion fruit), oxid horečnatý, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), farbivá (riboflavín, carmoisine**), kyselina jablčná, niacinamid.

 

Dávkovanie

Na každých 15 kg hmotnosti denne 5 g kreatínu. Tieto 5 gramové dávky užívajte v rozdelených dávkach počas dňa, ak možno pred stravou s vysokým obsahom sacharidov. Po "nabíjacej fáze" 5-7 dňoch postačí denná dávka 5-10 gramov kreatínu. Každú 5 g dávku rozmiešajte minimálne v 400 ml vody pre jej dokonalé rozpustenie! CREA-BOMB si môžete pripraviť ráno v dostatočnom množstve vody a užívať počas dňa v potrebných dávkach bez znehodnotenia.

 

Tabuľka nutričých hodnôt

Nutričné hodnoty3/4 odmerky (6 g)
Kalórie0 kcal
Sacharidy0 g
Cukry0 g
Vitamín B3 (Niacinamid)2,5 mg
Horčík57 mg
Proprietary "CREA-BOMB" matrix5607 mg
Multi-Kreatín Matrix5000 mg
Kreatín monohydrát, micronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát
Support Matrix607 mg
Taurín, oxid horečnatý, kyselina jablčná, vitamín B3

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Užitie prípravku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, s príchuťou a sladidlom.

Recenzie od zákazníkov

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď