Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
90 %

Crea-Bomb je viaczložkový kreatín, ktorý obsahuje až 6 špeciálne vyvinutých kreatínových foriem a navyše je ochutený. Táto univerzálna kreatínová receptúra pre bombardovanie vašich svalových buniek je obohatená o Taurín pre maximalizáciu objemu buniek. Crea Bomb obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 20,50 €

Crea-Bomb - kombinácia 6 foriem kreatínu, obohatená o anabolickú aminokyselinu Taruín pre maximalizáciu objemu buniek

Crea-Bomb je kreatínový doplnok, ktorý predstavuje hybridnú koncepciu, nie je komplexnou kreatínovou receptúrou (neobsahuje iné účinné látky). Napriek tomu je omnoho účinnejší, než klasický kreatínový prášok, pretože CREABOMB obsahuje 6 špeciálne vyvinutých kreatínových foriem a navyše je ochutený. V závislosti od spôsobu užívania obsahuje jeden sáčok 1 až 2 dávky. CREA-BOMB je nová univerzálna kreatínová receptúra pre bombardovanie vašich svalových buniek! Viaczložková receptúra obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát. Receptúra je obohatená taurínom, anabolickou aminokyselinou pre maximalizáciu objemu buniek.

 

crea bomb scitec kreatín

 

Crea-Bomb a jeho výhody

  • kombinuje až 6 druhov kreatínu
  • ochutený bez prídavku cukru
  • 10 aktívnych účinných látok
  • doplnený o Taurín - anabolická aminokyselina
  • obohatený o magnézium a vitamín B3
  • neobsahuje aspartám
  • neobsahuje žiadne kalórie

 

Zloženie

Kreatín matrix (kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát), taurín, aróma (passion fruit), oxid horečnatý, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), farbivá (riboflavín, carmoisine**), kyselina jablčná, niacinamid.

 

Dávkovanie

Na každých 15 kg hmotnosti denne 5 g kreatínu. Tieto 5 gramové dávky užívajte v rozdelených dávkach počas dňa, ak možno pred stravou s vysokým obsahom sacharidov. Po "nabíjacej fáze" 5-7 dňoch postačí denná dávka 5-10 gramov kreatínu. Každú 5 g dávku rozmiešajte minimálne v 400 ml vody pre jej dokonalé rozpustenie! CREA-BOMB si môžete pripraviť ráno v dostatočnom množstve vody a užívať počas dňa v potrebných dávkach bez znehodnotenia.

 

Tabuľka nutričých hodnôt

Nutričné hodnoty3/4 odmerky (6 g)
Kalórie0 kcal
Sacharidy0 g
Cukry0 g
Vitamín B3 (Niacinamid)2,5 mg
Horčík57 mg
Proprietary "CREA-BOMB" matrix5607 mg
Multi-Kreatín Matrix5000 mg
Kreatín monohydrát, micronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát
Support Matrix607 mg
Taurín, oxid horečnatý, kyselina jablčná, vitamín B3

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Užitie prípravku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, s príchuťou a sladidlom.

Recenzie od zákazníkov

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Bez plastového obalu
nie
Výška
12.00 cm
Šírka
12.00 cm
Dĺžka
12.00 cm
Brutto váha
0.84 kg
HS kód
21069098
EAN
728633104260
Bez umelých sladidiel
nie
Forma
práškový
Bez GMO
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď