Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
100 %

Anabolic Whey je 50%-ný srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou, ktorý ponúka kompletnú paletu aminokyselín, proteínových mikrofrakcií a peptidov, navyše je posilnený extra glutamínom a taurínom. Má dobrú rozpustnosť, rýchlu stráviteľnosť a výborne chutí. Podporuje anabolizmus a zvýšenie čistej svalovej hmoty.

Anabolic Whey: srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou

Anabolic Whey je srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou. Ponúka kompletnú paletu aminokyselín, proteínových mikrofrakcií a peptidov, navyše je posilnený extra glutamínom a taurínom. To sú aminokyseliny prítomné vo svalových tkanivách vo väčšom množstve a zodpovedajú za efekt anabolického objemového rastu buniek. Produkt má dobrú rozpustnosť, rýchlu stráviteľnosť a ponúka sa vo fantastických príchutiach! Srvátkový proteín je bezpochyby TEN proteín pre kulturistov. A Anabolic Whey je TEN suplement, ktorý by ste mali užívať, pokiaľ je vašim cieľom zväčšenie svalovej hmoty, spaľovanie tuku a zlepšenie zdravia.

 

Anabolic Whey obsahuje mliečne bielkoviny, predovšetkým srvátkové a preto je najlepšou voľbou, ak je vašim cieľom zvýšenie čistej svalovej hmoty a spaľovanie tuku! Vykazuje najvyššie biologické hodnoty medzi bielkovinami (prívlastok zúžitkovania proteínu). Formou bežného stravovania nie je možný príjem bielkovín v dostatočnom množstve, preto je vhodné ich doplnenie pomocou doplnkovej výživy.

 

anabolic whey

 

Anabolic Whey a jeho výhody

  • obsahuje bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
  • najrýchlejší stupeň nárastu
  • bohatý na kritické aminokyseliny BCAA
  • je kľúč k anabolizmu

 

Zloženie

Anabolic Whey bielkovinová matrix (mikro-ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, mikro-ultrafiltrovaný srvátkový izolát, srvátkový izolát získaný iónovou výmenou, hydrolyzované srvátkové peptidy), holandské kakao, prírodné a umelé arómy, sladidlo aspartam, xantanová guma

 

Dávkovanie

Anabolic Whey môže byť užívaný spolu s iným jedlom na zvýšenie obsahu bielkovín alebo samostatne v závislosti na diéte. V závislosti na vašich potrebách, užívajte 1-4 dávky denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Kalórie114 kcal
Kalórie z tuku16 kcal
Tuky1,8 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny0,7 g
Cholesterol42 mg
Draslík143 mg
Vápnik208 mg
Sacharidy3 g
   z toho cukry2,9 g
Vláknina0 g
Bielkoviny21,5 g
Extra Amino Matrix650 mg
Kreatín Monohydrát, L-Glutamín, Taurín

 

Upozornenie

Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodný pre osoby trpiace fenylketonuriou. Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď