Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

American Standard Whey Protein - MEX 2,27 kg

Hodnotenie:
80 %

American Standard Whey Protein je kvalitný 76%-ný objemový srvátkový proteín, obohatený o BCAA a Glutamín. Obsahuje nedenaturovaný za studena ultra mikrofiltrovaný koncentrát a izolát, vďaka čomu si udržiava vysokú biologickú hodnotu. Navyše, má nízky obsah tukov, sacharidov a neobsahuje aspartám.

Dlhodobo nedostupný

American Standard Whey Protein: 76% objemový srvátkový proteín

American Standard Whey Protein je kvalitný objemový srvátkový proteín, obohatený o prídavok BCAA a Glutamínu, ktorý vám dodá dostatok prvotriednych výstavbových proteinov pre svaly, pomôže ochrániť svalovú hmotu pred odburávaním, dosiahnúť výbornú a rýchlu regeneráciu po ťažkom tréningu a vytvoriť v tele silne anabolické prostredie. Kvalitný 76% USA proteín , ktorý je kombinácia prvotriednych srvátkových proteinov s vysokou biologickou hodnotou a rýchlou vstrebateľnosťou, výbornej príchuti a vynikajúcej ceny. Obsahuje nedenaturovaný za studena ultra mikrofiltrovaný prvotriedny whey protein koncentrát a izolát, ktorý si vďaka šetrnému spracovaniu uchováva cenné mliečne hormonálne anabolické proteíny a je obohatený o prídavok BCAA a L-glutamínu. Má nízky obsah tukov, sacharidov a neobsahuje aspartám.


American Standard Whey Protein


American Standard Whey Protein a jeho výhody

  • obsahuje až 76% bielkovín (izolát a koncentrát)
  • obsahuje nedenaturovaný za studena ultra a mikrofiltrovaný proteín
  • je obohatený o prídavok BCAA a L-glutamínu
  • má nízky obsah tukov, sacharidov a neobsahuje aspartám
  • má vysokú biologickú hodnotu
  • rýchlo sa vstrebáva
  • má skvelú chuť
  • má skvelý aminokyselinový profil

  American Standard Whey Protein

Zloženie

Ultra & Mikrofiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, za studena filtrovaný proteínový izolát, leucín, izoleucín, valín,glutamín, kakao, sójový lecitín, prírodné a umelé sladidlo, xantánová guma, acesulfám draselný. 

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 29 g proteínu v 180 - 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užite denne 2-3 dávky podľa individuálnej potreby a množstva denného príjmu proteínov, pričom najlepšie je užiť protein hlavne krátko po tréningu, ráno po prebudení a pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (29 g)
Energetická hodnota 490 kJ / 117 kcal
Bielkoviny 22 g
Sacharidy 2,4 g
Tuky 2 g
L-alanín 1,4 g
L-arginín 0,4 g
L-aspartic acid 1,6 g
L-cysteín 0,6 g
L-glutamín 3,9 g
L-glycín 0,4 g
L-histidín 0,4 g
L-izoleucín 1,3 g
L-leucín 2,8 g
L-lyzín 0,9 g
L-metionín 0,6 g
L-fenylalanín 1,1 g
L-prolín 1 g
L-serín 1,3 g
L-treonín 1,1 g
L-tryptofán 0,4 g
L-tyrozín 0,8 g
L-valín 1,3 g
Sodík 70 mg
Draslík 145 mg
Vápnik 100 mg
Železo 0,16 mg
Vláknina 172 mg

 

Upozornenia

Skladujte pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nesprávnym skladovaním, či použitím. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia a sóju, arašídy a mäkkýše, mäso (hovädzie). Neužívajte ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. 


Informácie pre alergikov: výrobok vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy! Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom!

Recenzie od zákazníkov

American Standard Whey Protein - MEX 2,27 kg

Write Your Own Review
Prezeráte si:American Standard Whey Protein - MEX 2,27 kg
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

American Standard Whey Protein - MEX 2,27 kg

Napíšte otázku
Napísať odpoveď