Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Xtreme Mass Effect 5000 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
100 %

XTREME MASS EFFECT je perfektný vysoko účinný sacharidovo-proteínový koncentrát budujúci svalovú hmotu takmer na počkanie. Je špeciálne navrhnutý pre ľudí, ktorí majú problémy s vytváraním svalovej hmoty, a tých, ktorí len chcú nabrať na hmotnosti.

Dlhodobo nedostupný

XTREME Mass Effect obsahuje instantné srvátkové bielkoviny, zaisťujúce maximálnu fyziologickú dostupnosť a účinné vstrebávanie, čo znamená, že kalórie sú dodávané z oveľa čistejších prírodných zdrojov a vďaka tomu dochádza k maximálnej syntéze bielkovín, bez problémov s trávením.

Ak ide o výsledky potréningového stravovanie potom je rozhodujúci čas. Ak vám naozaj záleží na budovaní svalovej hmoty, musíte k tomu nutne využiť malý, však zásadne dôležitý priestor, ktorý sa ponúka po cvičení. Každý sval má tendenciu rásť počas regenerácie, a to až po tréningu, nie v jeho priebehu! To znamená, že aby ste dosiahli skutočne znateľného výsledku v rámci Vášho náročného tréningu, mali by ste svojim svalom poskytnúť práve prípravok určený špeciálne pre budovanie svalovej hmoty a to prioritne po tréningu. XTREME Mass Effect je presne to, čo Vám tento efekt zaručí.

XTREME Mass Effect bol navrhnutý tak aby zabezpečil stimulovaný rast svalovej hmoty na základe operatívneho smerovania bielkovín a sacharidov priamo do svalovej štruktúry na spevnenie hmoty a urýchlenie rastu v prvej potréningovej fáze regenerácie. Obsahuje špeciálnu zmes sacharidov z konkrétneho bezpečného zdroja. Prečo? Ponúka totiž ako krátke, tak dlhé viazané reťazce molekúl sacharidov. Krátke reťazce sú absorbované okamžite a dlhé pomalšie, pričom ponúkajú stály prísun týchto čistých sacharidov ku svalom v oboch fázach anabolickej regenerácie. Po tejto fáze prichádza vlna proteínov a tá už má konštitutívne účinky na vaše svaly počas druhej fázy, teda fázy ras

Dávkovanie Xtreme Mass Effect:

 Rozmiešajte 3 odmerky gaineru Xtreme Mass ® v 400-500 ml vody, alebo odstredeného mlieka v šejkri, alebo mixéri. Užite 1/2-1 dávky 45 až 75 minút pred tréningom a druhú 1/2-1 dávky okamžite po tréningu. V netréningových dňoch užite 1 dávku medzi jedlami. Táto formula je vysoko koncentrovaná a vzhľadom k možnostiam môžete zvážiť užívanie 1/2 dávky 2 až 4 krát denne.

Balenie:

5 kg (29 dávok na 29 dní)

Zloženie gaineru:

Zloženie jednej dávky (3 odmerky, 171 g):

Energetická hodnota: kJ/kcal 2834/668, Bielkoviny 27g, Sacharidy 135g, z toho cukry 15g, Tuky 1g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1g, Cholesterol 3,3 mg, Vlákniny 1,7g, Sodík 0,27g, Draslík 372mg, Vápnik 155mg, Glutamín 249mg, Kreatín monohydrát 1,7 g, dalšie zložky:

 Sacharidový komplex (maltodextrín, kukurica vosková, jačmenný škrob - Vitargo®), proteínový komplex (srvátkový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný srvátkový proteín Optipep®, micelárny kazeín), kreatín monohydrát, L-glutamín, L-arginín, prírodné a umelé príchute , xanthan, Aminogen® (Protein Digesting Enzyme Complex), laktáza, sójový lecitín, zmes vitamínov a minerálov (tiamín hydrochlorid, riboflavín, D-pantothenát vápenatý, fosforečnan horečnatý, oxid horečnatý, oxid pyrofosfátu, jodid draselný), chlorid sodný, acesulfam draselný , sukralóza. Jahoda: červená repa - prášok, kyselina jablčná, karmín. Čokoláda: kakaový prášok (alkalizovaný), kakao. Cookies & Cream: kakaový prášok (alkalizovaný), kakao.

Upozornenie:

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Určené zdravým a dospelým jedincom. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z obsiahnutých látok. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Obsahuje fenylalanín. Neužívajte ak trpíte fenylketonúriou. Obsahuje zložky z mlieka. Vyrobené zariadením, ktoré spracováva tiež vajcia, sóju, arašidy, orechy, kôrovce, mäkkýše a pšeničné výrobky. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Recenzie od zákazníkov

Gainer Xtreme Mass Effect 5000 g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Xtreme Mass Effect 5000 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer Xtreme Mass Effect 5000 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď