Multi Hypotonic Drink - Biotech USA 1000ml.

Výrobca: BioTech USA
Hodnotenie:
100 %

Nízkokalorický dietetický koncentrát pre prípravu hypotonického osviežujúceho nápoja s obsahom vitamínov a minerálov s invertným cukrom a sladidlami. Invertný cukor je zmes glukózy a fruktózy vznikajúca hydrolýzou sacharózy. Z koncentrátu pripravíte 50 l chutného nápoja. 

Dlhodobo nedostupný
 

Multi Hypotonic Drink

Nízkokalorický dietetický koncentrát pre prípravu hypotonického osviežujúceho nápoja s obsahom vitamínov a minerálov, s invertným cukrom a sladidlami. Invertný cukor je zmes glukózy a fruktózy vznikajúca hydrolýzou sacharózy.
Počas tréningu náš organizmus stráca tekutiny v dôsledku potenia, a výkonnosť klesá. Okrem tekutín svaly potrebujú aj energiu. Preto je optimálny Multi Hypotonic Drink, ktorý vďaka obsahu uhľohydrátu zabezpečí energiu pre svaly. Zvýšená hladina energie zabezpečí väčší výkon. Všetci poznajú svalovú horúčku po tréningu. Obsah vitamínov a minerálov v Multi Hypotonic Drink znižuje riziko vzniku svalovej horúčky.
Z koncentrátu pripravíte 50 l chutného nápoja.
Neobsahuje aspartám!

Balenie

1000 ml

Príchuť

grapefruit, čerešňa, ananás-mango, hruška-jablko, pomaranč

Užívanie aminokiselín Mega Amino 3200

Zmiešajte 10 ml prípravku s 500 ml vody a užívajte počas tréningu.

Zloženie Mega Amino 3200

invertný cukrový sirup, kyselina citrónová, aróma, dihydrogenfosforečnan draselný, taurín, mliečnan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, citran horečnatý, sladidlá (acesulfám K E950, sukralóza E955), konzervačná látka (sorban draselný E202), vitamíny (thiamín hydrochlorid, riboflavín, hydrochlorid pyridoxínu, nikotínamid, pantotenát vápenatý, kyselina askorbová, tokoferol acetát, kyselina listová).

Recenzie od zákazníkov

Multi Hypotonic Drink - Biotech USA 1000ml.

Write Your Own Review
Prezeráte si:Multi Hypotonic Drink - Biotech USA 1000ml.
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 17,70 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie Nie