Ronnie Coleman Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky od výrobcu Ronnie Coleman sú kategória lahodných snackov s kvalitným nutričným profilom. Ide tak o zdravšie alternatívy klasických müsli tyčiniek, ktoré skvele zasýtia a zaženú chuť na sladké. V tejto kategórii tak nájdete lahodné proteínové tyčinky s vysokým obsahom bielkovín, ktorých minimálne 20 % energetickej hodnoty pochádza z bielkovín. Dobrým príkladom je Proteínová tyčinka PureBar. Nechýbajú však ani proteínové tyčinky s nízkym podielom cukru, ktoré neobsahujú viac než 5 g cukru na 100 g, ako napríklad MoiMüv Protein Wafer. Kategóriu dopĺňajú proteínové tyčinky pre vegánov zložené z rastlinných bielkovín a ďalších starostlivo vybraných ingrediencií, ako napríklad BIO Vegan Protein Bar. V ponuke však ďalej nájdete aj proteínové tyčinky so zníženým obsahom sacharidov (low carb) a zdravé proteínové tyčinky vhodné aj do diéty.

Zobraziť viac

Celkový výber však myslí aj na vaše chuťové poháriky a v kategórii nájdete aj proteínové tyčinky s kokosom, orieškami, karamelom, čokoládou či sušeným ovocím. Skvelým príkladom je Proteínová tyčinka MoiMüv, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie. Navyše je spolu s ostatnými proteínovými tyčinkami vhodná aj pri chudnutí a naberaní svalov, pretože viete, koľko energie a makroživín obsahuje.

Kedy jesť proteínové tyčinky?

Naše proteínové tyčinky si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa doma, v škole, pred cvičením, na ceste z tréningu, v práci alebo na cestách. Legenda hovorí, že najlepšie chutia s výhľadom na hory. Nielen tam poslúžia ako rýchly snack či desiata na doplnenie energie. Proteínové tyčinky si môžete vychutnať aj ako dezert ku káve, ktorý vás navyše skvele zasýti.

Okrem toho môžu byť vaším spoločníkom napríklad pri lyžovaní, behu na lyžiach, cyklistike, korčuľovaní a ďalších aktivitách. Ich zloženie je navrhnuté tak, aby dokonale zapadlo do mozaiky zdravého životného štýlu. Proteínové tyčinky sú navyše vhodné aj pri chudnutí či naberaní svalov.

Ak vás táto téma zaujíma viac a chcete zistiť, ktorá proteínová tyčinka je pre vás tá pravá, prečítajte si náš článok Ako si vybrať kvalitnú proteínovú tyčinku

Ochutnajte našu ponuku proteínových tyčiniek a vyskúšajte ich funkčné zloženie na vlastnej koži.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.