Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Brutal N.O.V.A. 320g - Brutal Nutrition

Hodnotenie:
80 %
Výživový doplnok pre športovcov v práškovej forme. Vhodný na doplnenie energie pred tréningom, na zvýšenie športového výkonu a nárast svalovej hmoty.
Dlhodobo nedostupný

Brutal N.O.V.A.


Výživový doplnok pre športovcov v práškovej forme. Vhodný na doplnenie energie pred tréningom, na zvýšenie športového výkonu a nárast svalovej hmoty.
Keď s obrovským rachotom spadne tyč naspäť na svoje miesto, ktorú tvoj pomocník stiahol z teba, zase dostaneš vzduch. Obraz sa trošku rozmazáva, ale predsa všetko sa stane kryštálovo čistým. Čo tu hľadáš? Prečo bojuješ v nekonečnej vojne? Na čo je ranné vstávanie? Prečo držíš diétu?
Potom sa obraz pomaly vyčistí, a zbadáš na stene hodinky, ktoré merajú tvoj čas na oddych, ale tak rýchlo bežia dopredu, že už nemáš čas ani na glg vody. Dochádzajú ti sily... Cítiš, že teraz príde tá séria, pre ktorú si ráno vstal, pre ktorú si prišiel cvičiť, ktorá dáva zmysel tvojej diéte. Zatvoríš si teda oči, na okamih sa oddiališ od všetkého. Hlasná hudba stíchne. Povzbudzujúce slová tvojho partnera pominú v diaľke, a ostaneš tam len ty a tá činka, ktorá je považovaná za nerozhýbateľnú, a ktorú teraz osemkrát po sebe musíš vytlačiť. Nemáš druhú voľbu, nemožeš utrpieť fiasko. Tento boj, ako aj tie predchádzajúce, musíš vyhrať ty. Bojuješ sám proti sebe. Tvoja sila vole bojuje proti tvojmu telu, ktoré už prosí o milosť, ale ty sa s tým nezaoberáš. Potom pocítiš v sebe tú dvojitú dávku N.O.V.A. ktorú si si dal pred tréningom, aby si vydržal aj dnešné peklo. Tvoj mozog a tvoje svaly sú v dokonalej harmónii. Cítiš, že ak by si chcel, všetky svalové vlákna na svojej hrudi by si vedel po jednom napnúť. Avšak ty teraz potrebuješ všetky naraz. Vyzývaš teda do boja všetky svalové vlákna, a nestrpíš protirečenie. Celé svoje telo kontroluješ. Kvoli N.O.V.A. máš roztiahnuté žily, krv v nich prúdi, až tak duní. Tvoja krv dopravuje toľko kyslíka do tvojich svalov, že to prekoná všetky predstavy, a napumpuje ich do extrémov.


Zrazu sa vrátiš. Počuješ výkrik: Teraz! Zase si tam, kde si pred chvílou myslel, že umrieš, kde každý deň prinesieš svoje obete. Kde zmizneš, a znovu sa narodíš.
Zakloníš sa na lavičke, a celou svojou bytosťou sa oprieš o obrovské závažie. Na okamih sa pozrieš do očí svojho pomocníka. Mnohé boje, v ktorých ste bok po boku spolu bojovali naučili vás tomu, aby ste aj z mihnutia oka druhého vedeli čo máte robiť. V jeho očiach uvidíš najprv odhodlanosť, ktorou ti bude pomáhať až do konca. Potom uvidíš na ňom sekundový údiv. On nerozumie tomu, čo vidí v tvojich očiach. Prečo sa usmievaš?! A po obrovskom reve sa začne zápas. Vydáš príkaz svojim svalom, a oni ho splnia. Nie je to komplikované. Číročistá sila vole. 1., 2., 3., tu sa rozhodne o všetkom, že stojíš o niečo, že vynikneš spomedzi víkendových kulturistov. 4., 5., 6., ešte stále ťa ťahá N.O.V.A. Nemáš inú možnosť, ako dotiahnuť úlohu až do konca...


Dávkovanie

Zmiešajte 20g prípravku so 400ml vody. Užívajte 20 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

  brutal nova tabulka

Recenzie od zákazníkov

Brutal N.O.V.A. 320g - Brutal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Brutal N.O.V.A. 320g - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Brutal N.O.V.A. 320g - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď