Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Brutal Blade 120 kaps - Brutal Nutrition

Brutal Blade od Brutal Nutrition obsahuje dokonalú kombináciu výborných surovín.
Dlhodobo nedostupný

Brutal Blade

Pekná, definovaná forma je synonym kulturistiky a tvarovania tela. Formuly na spaľovanie tukov sa vyvíjajú z generácie na generáciu, spolu s vedou o výžive a fyziológiou. Videli sme už všeličo v tomto odvetví. S termogénnymi spaľovačmi tuku sa ale otvorila celkom nová éra pre tých, ktorí túžia po dokonalej forme. Sprístupníme ti technológiu, ktorá je dnes najefektívnejšia, aby si aj zvonka bol taký tvrdý, aký si z vnútra. S týmto výrobkom môžeš dosiahnuť takú tvrdú formu, ako betón, a budeš taký suchý, ako púšť Kalahari.

Tuk, voda, pokrytie, mäkký výzor. Aj tebe sa už stalo také, že po vražednom, žalostnom tréningu na brušné svaly si vytiahol tričko, a pozdravilo ťa zo zrkadla pokojne visiace brucho? Len taká je odmena za konečný výsledok, po toľkej obeti, bolesti a krvopotnej práci? Nie! Kde je vol'a, tam je aj cesta! Nezabudni. Načrtni nové hranice, a polož diétu na celkom nový stupeň. Potrebuješ ’britvu’, ktorá stiahne z teba nadbytok. Potrebuješ niečo, od čoho budeš ostrý, ako čepeľ. Buď taký definovaný, aký bolestný a ťažký je tvoj tréning na brušné svaly. Vo vojne ty bojuješ, avšak potrebné zbrane dostávaš od nás. Do boja proti tukom zavolaj k sebe Brutal Blade.


Brutal Blade takisto, ako všetko, čo je Brutal, obsahuje dokonalú kombináciu výborných surovín. Tento výrobok je jeden z najsilnejších a tým aj najefektívnejších spaľovačov tuku, ktoré možeš nájsť na trhu. Obsahuje všetky tie účinné faktory, ktoré sú nevyhnutné k spaľovaniu tukov. Nechaj, aby leví podiel spaľovania tukov spravil Brutal Blade. Spomalenú látkovú výmenu, ako i duševnú či telesnú slabosť zruší, a znovu nadobudneš svoje sily, aby si svoje ciele garantovane dosiahol. Pri používaní Brutal Blade-u jednoducho nemožeš zvaliť neúspech na spaľovače tukov. Skúsiť možeš, isteže, ale vo svojom duchu vieš, že za tvoj neúspech zodpovedá to vrece čokolády, ktoré si včera večer zožral počas sledovania filmu, a tvoja slabosť.


Tie časy sú dávno preč. 6 kociek ... separovanie ... každá sekunda práce, s ktorou si tú hroznú masu nabral na seba, teraz ukáže svoju krásu a dostane zmysel. Anatomická dokonalosť bude žiariť z toho istého zrkadla, kde kedysi bolo vidno to veľké mäkké kusisko, kým si bol ty, pred pár týždňami.
Teraz už nám nič neostáva : trénuj tvrdo, rob kardio cviky, prilož ešte jednou lopatou na cvičenie brušného svalstva a pozbieraj si pochvalné pohľady a hnev nežičlivých.
Pravdaže, ak si slušný, možeš aj im prezradiť názov svojej tajnej zbrane: Brutal Blade.


Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly v priebehu dňa, po jednej 30 minút pred jedlami s 200ml vody. V tréningové dní užívajte ďalšiu 1 kapsulu pred tréningom. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte viac ako 6 kapsúl v priebehu 24 hodín. Poslednú dávku by ste mali užiť najmenej 5 hodín pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

brutal blade tabulka


Recenzie od zákazníkov

Brutal Blade 120 kaps - Brutal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Brutal Blade 120 kaps - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Brutal Blade 120 kaps - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď