Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MUSCLE ON PROTEIN 2270 g - Brutal Nutrition

MUSCLE ON PROTEIN 2270 g od Brutal Nutrition je nová americká značka výživových doplnkov BRUTAL NUTRITION.
Dlhodobo nedostupný

MUSCLE ON PROTEIN


Nová americká značka výživových doplnkov BRUTAL NUTRITION.
Prvýkrát bola odprezentovaná na jar tohto roku v USA na suťaži ARNOLD Classic a potom v EU na výstave FIBO v Essene. Obidve prezentácie dopadli nad očakávanie výrobcu, o novú značku bol veľký záujem.


- Ľahký deň bol včera.
- Kde je vôľa, tam je aj cesta.
- Čo ťa nezabije, to ťa posilní.
- Nikdy nebuď ten, kto sa postaví do radu.
- Víťazi sa nikdy nevzdávajú. Kto sa vzdáva, nikdy nezvíťazí.
- Zbabelec umiera denno-denne. Odvážny len raz.
- Nie je odvážny ten, kto sa ničoho nebojí, ale ten, kto sa niečoho bojí, ale je schopný sa tomu postaviť zoči-voči.

filozofia brutal

Fantasticky chutný 77% proteín.

Bielkovina alebo proteín, volaj ich, ako chceš. Avšak jedno je celkom isté: ak športuješ, sú pre teba nevyhnutné . Každý si už zapamätal úlohu. Pre športovcov sú bielkoviny z mliečnej srvátky nepostrádateľné a najideálnejšie. Bez bielkovín trénovať je také, ako bez kopačiek hrať futbal. Ak niečo funguje, tak to používaj, preto samozrejme aj my ti ponúkame to najlepšie. Mliečnu srvátku 100% čistoty, bez kompromisov. Svaly k vývoju potrebujú bielkoviny. Toto už veľmi dávno vieme. Ale aj to, že pre kulturistov sú najideálnejšie bielkoviny z mliečnej srvátky. Keď si zostavíš svoje menu z výživových doplnkov, nemože sa stať, aby nebol na ňom Muscle On. Samozrejme možeme pridať aj Glutamín a BCAA (aminokyseliny s rozvetveným uhľovodíkovým reťazcom), aby sme vytvorili najlepšie možné zloženie, ale toto je skôr samozrejmosťou.


Bielkovina z mliečnej srvátky - najdôležitejší doplnok pre športovcov sa vyrába prakticky z odpadu. Mliečna srvátka je vedľajším produktom výroby syrov, ktorý dávnejšie jednoducho vyhodili. Ale lacné mäso, riedka polievka. Kým ti skoro každý z odpadu vyrába bielkoviny, my to nepovažujeme za správne. Ako by sme vedeli kľudne spať, keď ty makáš do roztrhania kvôli úspechu, a my ti k tomu nepriložíme najkvalitnejší výrobok. Nemusíš mať obavy, stojíme pri tebe aj teraz. Našli sme jednu farmu v USA, v Minneapolise, kde chovajú 10.000 kusov výborného dobytka. Celá farma zodpovedá extrémne prísnym hygienickým predpisom. Odtiaľ denne dovážajú mlieko do našich laboratórií, kde z neho vyrábame - v procesoch farmaceutickej čistoty - krištáľovo čistú bielkovinu z mliečnej srvátky. Použitím postupov ultrafiltrácie a mikrofiltrácie sme vyrobili tento Proteín, ktorý naraz obsahuje koncentrát a izolát z mliečnej srvátky. Sledujeme všetky výrobné procesy od začiatkov. Všetko nepretržite kontrolujeme, aby výborná kvalita nebola ani náhodou naštrbená.


Zvyčajne hovoria, že nezaujíma ma chuť, hlavné je, aby to fungovalo. Nuž samozrejme toto nie je tak. Ideálne by bolo, aby bezchybný proteín mal aj dokonalú chuť. Muscle On je proteínový výrobok najlepšej chuti. Použitím kvalitných surovín sa nám podarilo dosiahnuť podstatne lepšiu chuť, ako hocikomu inému. Sme si v tom istí, že ak tento základný doplnok má skvelú chuť, tak aj ty oveľa radšej budeš z neho konzumovať každý deň minimálne 2-3 dávky. Prečo by si vybral niečo iné, ak sa dokonalé zloženie spája s dokonalou chuťou? Odteraz tvoj proteínový turmix bude pre teba ozajstnou chutnou odmenou. Možno na okamih budeš cítiť tak, ako keby si pil ozajstný „podvodnícky koktail“. /-/ Ak si vyberieš Muscle On proteín, vyberieš si jednu z najvyspelejších bielkovín z mliečnej srvátky, ktoré sú zálohou trvanlivého a kvalitného rastu svalovej hmoty. Je celkom isté, že taký kvalitný výrobok za takú výhodnú cenu nikde inde nenájdeš. Buď brutálny a používaj Muscle On Protein!


Dávkovanie proteínu

Zmiešajte jednu odmerku (30g) prípravku s 300 ml beztukového mlieka alebo vody. Odporúča sa užívať 1-3 dávky denne (po tréningu, medzi jedlami/večer).
Tabuľka nutričných hodnôt:

Recenzie od zákazníkov

MUSCLE ON PROTEIN 2270 g - Brutal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:MUSCLE ON PROTEIN 2270 g - Brutal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

MUSCLE ON PROTEIN 2270 g - Brutal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď