Brutal Gainer 1362 g - Brutal Nutrition

Brutal Gainer 1362 g od Brutal Nutrition je najideálnejší prípravok na zvýšenie kvalitnej svalovej hmoty.

27,67 €

24,9

Nie je na sklade

 

Brutal Gainer


Čakali sme dlho, ale oplatilo sa ... Vyvinutím Brutal Gainera zvyšovanie objemu sa dostalo do novej dimenzie. Skončilo sa zvyšovanie objemu hamburgermi, a snívanie o získaní masívnej svalovej hmoty zo zmrzliny. Ak chceš získať miesto v elite, zvyšovanie objemu musíš brať takisto vážne, ako rysovanie. Brutal Gainer je prvý stupeň na to, aby si sa stal obrovským. Už ani nie človek, ale jednoducho obrovské zviera. Zvyšovanie objemu na 6 stupňoch naraz. Rôzne technológie, ktoré sú použité v Brutal Gaineri navzájom zvyšujú efektivitu. Konečne taký výrobok, ktorý obsahuje dokonalú kombináciu esenciálnych základných kameňov tvrdého, kvalitného svalstva, aby si sa stal skutočne tým, prečo si sa narodil... Brutal Gainer je najideálnejší prípravok na zvýšenie kvalitnej svalovej hmoty.
Dlhá, tŕnistá cesta skúseností, ktorá je vydláždená obeťami a experimentovaním, viedla k tej výbornej bielkovine z mliečnej srvátky, ktorá tvorí 33 % Brutal Gaineru. Určenie pomeru je takisto dôležité, ako bezkompromisne kvalitné suroviny. Nešetrili sme ani na ostatných kľúčových komponentoch. Bohato sme aplikovali BCAA, a mysleli sme aj na prémiovú dávku glutamínu pre regeneráciu svalstva po extrémnom zaťažení a tréningu.


Zvyšovanie objemu bez kreatínu? Znie to nepredstaviteľne, že? Nie náhodou sa stal kreatín jedným najpopulárnejším a najžiadanejším výživovým doplnkom. Obstál už na nespočetných testoch a prieskumoch, a vyhovel aj našim očakávaniam. Samozrejme ani v tomto prípade sme nenasadili latku nižšie od dokonalej, a takto sa zrodila technológia Creatine Blast™ , ktorá obsahuje unikátnu zmes dokonalej kreatínovej kompozície.


Že čo sú to stimulátory testosterónu? Je to patentovaná kombinácia účinných látok, ktorá vedľa kreatínu, ako druhé srdce bije v ohromujúcom anabolickom motore nezastaviteľného Brutal Gainera. Nie je možné prestať ani na okamih. Byť prvým, ostať silným, len to je doležité. Táto výnimočná anabolická a anti-katabolická formula garantuje taký výsledok, ktorý prevyšuje všetky predstavy.
K čomu je hmota, ak si zavodnený, a výsledok nadľudskej práce zhltne telesný tuk a voda? Nepriatelia. Je ich neúrekom: lenivosť, maškrtenie, výhovorky a zoznam je nekonečný. Patrí sem aj ten nepotrebný sklad tukov a vody, v ktorom niekde je ukrytý gladiátor, tvrdý ako oceľ. Mysleli sme aj na tento problém, a vložili sme do profilu technológiu Brutal Herbal Factor™.


Nitric Oxide. Jedna z najnovších inovácií na trhu s výživovými doplnkami. Dnes je už takou neodmysliteľnou základnou zložkou doplnkov, ako sú bielkoviny alebo vitamíny. V Gaineri za zásobenie s N.O. zodpovedá Brutal Nitric Matrix. V procesoch koncentrácie, v rozvíjaní spojenia mozog-svaly a vo výnimočnom zvyšovaní výkonu nemá páru. Nitrox nenechá, aby sa hocijaký slabý bod vyskytol v Brutal Gaineri.
Teraz je už jednoznačné, prečo musíš vyskúšať Brutal Gainer pre získanie brutálnej hmoty, a nebudeš nechápavo pozerať, keď niekto, kto ho už vyskúšal, jednoducho ti povie len toľko, s úsmevom na tvári: Tento produkt si hľadal.


Dávkovanie


Zmiešajte 1,5 odmerky (50 g) prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užívajte 3 nápoje denne (medzi jedlami, dve hodiny pred tréningom a večer).


Tabuľka nutričných hodnôt:
tabulka nutricnych hodnot gainer

Recenzie od zákazníkov

Dobry
Recenziu zaslal(a) Peter Ivan dňa 3.4.2014
za 2 týždne 6 kilo :)
odmerku som v ňom bágroval ale inak nič :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Som spokojný
Recenziu zaslal(a) birkof dňa 1.3.2014
vyborna prichut - mne osobne tato bananova velmi chuti
dobre nakombinovane zlozenie - proteiny, sacharidy, keratin atd... clovek to nemusi miesat a kombinovat sam. Vsetko pohodlne namiesane v jednom napoji.
Hladal som dobry gainer na nabratie svalov. Myslim, ze tento splna vsetky moje poziadavky. Som s nim spokojny a odporucil by som ho.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Urcite naberiete z neho
Recenziu zaslal(a) Palo dňa 3.8.2013
Veľmi spokojný aj s malým množstvom Gaineru som pribral či na váhe ( 9 - 10 kg ) aj na svaloch :) samozrejme som zemenil jedálniček odporúčam
1. Gainer len po tréningu väčšiu dávku cca 80 -90 g.
2. Kúpiť si pakel Musli a každé ráno jogurt a občas cez den si dať s mliekom ked sa nudíte :D
3. Každý večer jeden Tvaroch alebo Cotagecheese
4. Po tréningoch sa dopukať koľko vládzeš
a dám ruku do ohňa ak nepriberieš za 2- 3 týždne min. 5 - 8 kg (samozrejme na svaloch )
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Brutal Gainer 1362 g - Brutal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Brutal Gainer 1362 g - Brutal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code