L-Carnitine liquid 100 000 mg 500 ml - Biotech

Výrobca: BioTech USA

L-karnitín je najúčinnejším spaľovačom tuku. L-karnitín je základom transportného systému, ktorý dopraví molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je základnou podmienkou spaľovania tuku. 

Dlhodobo nedostupný
 

L-Carnitine Liquid

L-karnitín je najúčinnejším spaľovačom tuku. L-karnitín je základom transportného systému, ktorý dopraví molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je základnou podmienkou spaľovania tuku. Pomáha dopraviť rozloženú živinu do buniek, na čo používa v prvom rade tuk, ktorý dopraví do tých častí buniek, kde sa premieňa na energiu.

Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje oveľa viac L-karnitínu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri silnom fyzickom, hlavne aerobnom pohybe, prísun dostatočného množstva L-karnitínu.

Okrem toho L-karnitín podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcové svaly pred poškodením, má pozitívny vplyv na funkciu pečene a obličiek.
No najdôležitejšie je snáď to, že zvyšuje práceschopnosť organizmu, keďže stimuluje príjem kyslíka bunkami.
Neobsahuje aspartám.

Objem

500 ml

Príchuť

čerešňa, jablko

Užívanie

Odporúča sa užívať 10 ml denne 30 minút pred tréningom.


Tabuľka nutričných hodnôt

L-karnitín chróm, L-Carnitine+Chrome

Zloženie


voda, L-karnitín base, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330), sladidlá (sukralóza E955, acesulfám K E950), konzervačné látky (sorban draselný E202, benzoan sodný E211), aróma, extrakt zo zeleného čaju, inulín, tiamín HCl, pyridoxín HCl, pantotenát vápenatý, nikotínamid, farbivá (pre príchuť čerešňa: brilantná modrá E133, karmoizín E122; pre príchuť jablko: chinolínová žltá E104, brilantná modrá E133).

Recenzie od zákazníkov

L-Carnitine liquid 100 000 mg 500 ml - Biotech

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Carnitine liquid 100 000 mg 500 ml - Biotech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 21,15 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 500 ml + 500 ml