L-Carnitine 70000 + Chrome 500 ml - Biotech

Výrobca: BioTech USA
Hodnotenie:
93 %

L-Carnitine je najúčinnejším spaľovačom tuku. L-Carnitine je základom transportného systému, ktorý dopraví molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je základnou podmienkou spaľovania tuku. Jedna dávka (10 ml) obsahuje 1400 mg čistého L-Carnitine base.

Dlhodobo nedostupný
 

L-carnitine

Pomáha dopraviť rozloženú živinu do buniek, na čo používa v prvom rade tuk, ktorý dopraví do tých častí buniek, kde sa premieňa na energiu. Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje oveľa viac karnitínu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri silnom fyzickom, hlavne aerobnom pohybe, prísun dostatočného množstva tejto látky.

Okrem toho karnitín podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcové svaly pred poškodením, má pozitívny vplyv na funkciu pečene a obličiek. No najdôležitejšie je snáď to, že zvyšuje práceschopnosť organizmu, keďže stimuluje príjem kyslíka bunkami. Chróm reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáha znížiť množstvo telesného tuku. Možno ho odporúčať tak výkonným ako aj rekreačným športovcom.

Balenie

500 ml

Príchuť

pomaranč

Užívanie

Užívajte 10 ml prípravku 1 až 2 krát denne, ráno a/alebo 30 minút pred tréningom.

Zloženie L-karnitínu

Recenzie od zákazníkov

L-Carnitine 70000 + Chrome 500 ml - Biotech

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Carnitine 70000 + Chrome 500 ml - Biotech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 21,15 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 500 ml + 500 ml