BSN Šortky

Šortky od výrobcu BSN pre ženy sú základom každého športového a letného šatníka. Preto v kategórii nájdete nepreberné množstvo rôzne farebných kúskov, ktoré sa líšia svojimi strihmi aj materiálmi. Každá žena si tak môže vybrať presne také kraťasy, ktoré sa jej do outfitov a celého šatníka budú najviac hodiť.

Zobraziť viac

Aké dámske šortky si vybrať?

• Krátke šortky, ktoré končia hneď pod zadkom, sú klasikou, ktorá nikdy neomrzí. Zvýrazní okrúhle pozadie a navyše opticky predĺži nohy. Potom už je na vás, či si vyberiete tieto kraťasy s nízkym alebo naopak vysokým pásom. Obe možnosti sa skvele hodia do fitka, na beh, prechádzky a iné voľnočasové aktivity. Pokiaľ chcete, aby boli vzdušné, odporúčame voliť voľnejšie strihy. V prípade, že vám ide o maximálne odvádzanie potu, bude upnuté prevedenie trefou do čierneho.
  • Funkčné dvojvrstvové šortky v sebe spájajú voľnejšie a upnuté kraťasy. Vďaka tomu nemusíte mať strach z vyhŕňania, a naopak máte istotu, že budú perfektne zakrývať všetko, čo majú. Skvele sa tak hodia na beh aj silový tréning.
  • Biker shorts s vysokým alebo nízkym pásom majú trendy strih, ktorý pripomína klasické cyklistické šortky. Líšia sa od nich však tým, že nemajú výstuž v oblasti pozadia, a tak dokážu skvele formovať tieto partie. To je tiež dôvod, prečo sú medzi slečnami čoraz populárnejšie. Tieto šortky majú predĺženú dĺžku a končia nad kolenami, čo má hneď niekoľko výhod. Prvou z nich je fakt, že sa pri športe nevyhŕňajú a perfektne držia na svojom mieste. Do svojho výkonu tak môžete dať v gyme, pri behu aj ďalších aktivitách maximum. Navyše dokážu opticky zaguľatiť a vytvarovať pozadie a skryť prípadné nedokonalosti. A skvelý je aj ich dizajn. Strih nepôsobí vyložene športovým dojmom, a tak sa dajú využiť aj na bežné denné nosenie. Opäť je k dispozícii množstvo farieb, materiálov a prevedení, aby si každá žena našla tie ideálne.
  • Dámske šortky s vreckami využijete na šport aj vo voľnom čase. Vyberiete si zo športových aj voľnejších kúskov, ktoré sú vybavené praktickými vreckami na rôzne maličkosti. Môžete si do nich uložiť napríklad mobil, peňaženku, kľúče alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď po ruke.
  • Bezšvové dámske šortky sa nezarezávajú a sú maximálne pohodlné. Hodia sa na šport aj voľný čas a dokonale sa prispôsobia vašim krivkám.
  • Elastické šortky s dostatočnou pružnosťou a odolnosťou, ktoré odvádzajú pot a zvýraznia vaše vypracované pozadie. Skvele sa hodia na každý tréning aj voľnočasové aktivity. Doprajú vám maximalnu voľnosť pohybu a komfort počas nosenia.
  • Oversized šortky vám doprajú kráľovský komfort a neobmedzenú voľnosť pohybu. Dobre sa kombinujú a spríjemnia každú chvíľu, či už pôjde o voľný čas alebo šport.

Ak hľadáte kúsok oblečenia, bez ktorého sa nezaobídete nielen v lete, nemali by vám kvalitné šortky rozhodne chýbať v šatníku.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.