Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

100% RAW Arašidové maslo - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
80 %

Dátum expirácie výrobku: 13.2.2019

100% RAW arašidové maslo je 100% čisté a prírodné orieškové maslo tvorené nepraženými arašidmi. Má jemnú konzistenciu a lahodnú chuť, no získa si vás až 30% podielom proteínu. Obsahuje tiež sacharidy, zdravé tuky, vlákninu a vysoké množstvo vitamínov a minerálov. Je vyrobené z kvalitných arašidov bez použitia chemických prísad. Je vhodné aj do diéty. Crunchy maslo je potrebné pred použitím premiešať!

Dlhodobo nedostupný

100% RAW Arašidové maslo -  zamilujte sa aj vy do lahodného a čiste prírodného masla bez chemických prísad z nepražených arašidov

100% RAW arašidové maslo je 100% čisté a prírodné orieškové maslo tvorené nepraženými arašidmi. Získa si vás svojou lahodnou chuťou, ale aj tým, že je prirodzeným zdrojom sacharidov, bielkovín a hlavne zdravých tukov. Mono a polynenasýtené tuky vnútri arašidového masla sú zárukou dobrého a kvalitného občerstvenia. Je vyrobené z kvalitných nepražených arašidov bez použitia a pridávania chemických látok a prísad. Je to zdravý a prírodný produkt, ktorý je skvelou voľbou pre každého, kto potrebuje zvýšiť dennú dávku zdravých tukov. Je to 100% čisté a prírodné arašidové maslo. Je to značne „vyvážený“ zdroj energie v zmysle, že dodáva organizmu všetky tri makronutrienty (sacharidy, bielkoviny a zdravé tuky). Navyše, má jemnú a lahodnú chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku!

   

Výhody arašidového masla

 • 100% prírodné arašidové maslo
 • neobsahuje soľ, cukor ani palmový olej
 • obsahuje až 30% prírodných bielkovín
 • obsahuje zdravé tuky
 • má vysoký obsah vitamínov a minerálov
 • obsahuje vlákninu
 • skvelá chuť
 • jemná konzistencia
 • použiteľné na priamo kunzumáciu alebo aj na varenie a pečenie
 • vhodné aj do diéty
 • ideálne na raňajky alebo desiatu
 

Čím sa vyznačuje arašidové maslo?

Prírodný zdroj bielkovín

Dve lyžice arašidového masla obsahujú 7 gramov bielkovín a ako iste viete, vaše telo využíva aminokyseliny z týchto bielkovín na stavbu a opravu vašich svalov. Okrem toho, že zväčšuje objem metabolicky aktívnych tkanív, tieto bielkoviny zaisťujú aj dlhotrvajúce zasýtenie.


arašidové maslo bielkoviny


Zdravé tuky

Arašidové maslo obsahuje rovnaký pomer nasýtených a nenasýtených tukov ako olivový olej. Polynenasýtené a mononenasýtené tuky v arašidovom masle znižujú riziko srdcovocienych ochorení, a to vďaka tomu, že znižujú obsah zlého cholesterolu v krvi. Ďalším benefitom zdravých tukov je aj prevencia cukrovky typu II. Každé dve lyžice arašidové masla obsahujú 16 gramov tuku, z toho 7,4 gramu mononenasýteného tuku a 4,5 gramu polynenasýteného tuku.

 

Vláknina

Bežná dávka arašidového masla (dve lyžice) obsahuje asi 2 gramy vlákniny. Aj keď arašidové maslo nepatrí k potravinám s najväčším obsahom vlákniny, pomáha dopĺňať jej príjem, a to najmä v kombinácií s jedlami s obsahom vlákniny. Vláknina pozitívne vplýva na tráviaci systém, pohyb čriev, oddiaľuje pocit hladu, bojuje so srdcovými chorobami, obezitou a cukrovkou II. typu.

 

Vitamíny a minerály

Arašidové maslo je bohaté na makroživiny. 100 gramov arašidového masla poskytuje celú škálu vitamínov a minerálov:

 • Vitamín E: 45% ODD.
 • Vitamín B3 (Niacín): 67% ODD.
 • Vitamín B6: 27% ODD.
 • Kyselina listová: 18% ODD.
 • Magnézium: 39% ODD.
 • Meď: 24% ODD.
 • Mangán: 73% ODD.

 

Takisto obsahuje malé množstvo vitamínu B5, železa, draslíka, zinku, selénu.

arašidové maslo chudnutie

 

Pre koho je arašidové maslo vhodné?

Arašidové maslo je vhodné pre tých, ktorým záleží na tom, aby prijímali zdravú a vyváženú stravu. Je ideálne pre aktívnych športovcov, nešportovcov, ale aj pre tých, ktorých cieľom je schudnúť, pretože je výborným zdrojom bielkovín a zdravých tukov. 

 

Arašidové maslo podporí vaše chudnutie aj priberanie

Arašidové maslo je vďaka vysokému podielu zdravých tukov a bielkovín skvelým zdrojom energie a živín. Zároveň, obsahuje toľko energie, že jej budete mať dostatok počas dňa pri akejkoľvek aktivite. Tým je predurčené stať sa súčasťou vyvážených a zdravých raňajok. Ak máte problém s priberaním, pravdepodobne počas dňa neprijímate dostatok zdravých tukov, prípadne sa váš metabolizmus stará o to, aby ste vydali z tela veľa energie. S arašidovým maslom ľahšie pokryjete potrebné množstvo prijatej energie a pri silovom tréningu tak budete mať väčšiu šancu premeniť bielkoviny z potravy na svalovú hmotu.

 

Aj napriek všeobecne rozšírenému názoru, že z prijatého tuku sa priberá, nie vždy to tak musí byť. Vysoký obsah zdravých tukov a vlákniny sa postará o to, aby ste sa cítili zasýtený dlhšiu dobu. Pridajte arašidové maslo k bežným raňajkám a hlad sa dostaví oveľa neskôr, tým podporuje chudnutie. To znamená, že sa ľahšie ubránite chutiam na sladké či večernému prejedaniu sa sacharidmi. Ak sa počas dňa budete venovať aj fyzickej aktivite, chudnutie bude hračkou.

 arašidové maslo gymbeam

Zloženie

Príchuť smooth/crunchy: 100% arašidy.

   

Dávkovanie

Arašidové maslo od GymBeamu môžete použiť k priamej konzumácii. Odporúčame 2 lyžičky denne. Tiež sa môže použiť ako nátierka, prísada do koktejlov (do gainerov aj proteínov), ale oceníto ho aj pri varení a pečení. Je skvelou prísadou do ovsených vločiek, kaše, k ovociu a do zdravých fitness dezertov. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť smooth/crunchy)100 g
Energetická hodnota 2520 kJ / 602 kcal
Tuky 48,6 g
   z toho nasýtené tuky 8,6 g
Sacharidy 12,2 g
   z toho cukry 6,5 g
Vláknina 6,5 g
Bielkoviny 28,9 g
Soľ 0,56 g

Upozornenie

Výrobok nevhodný pre ľudí s alergiou na arašidy.

Recenzie od zákazníkov

100% RAW Arašidové maslo - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:100% RAW Arašidové maslo - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Viac informácií
Default category 1875
Coefficient for product sorting 1
Veľkosť oblečenia Nie
Balenie Nie
Príchuť Nie
Farba Nie
Otázky od zákazníkov

100% RAW Arašidové maslo - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď
Príchuť Balenie Hodnotenie Cena Špeciálna cena
crunchy
(1)
1000 g
11,95 €
5,95 €
smooth
(1)
1000 g
11,95 €
5,95 €