100% Pure Beta Alanine Powder 200 g - Vitalmax

Výrobca: Vitalmax
Hodnotenie:
100 %

100% Pure Beta Alanine je 100% čistý Beta Alanín- neesenciálna aminokyselina, ktorá zvyšuje svalovú silu a vytrvalosť. Navyše, oddiali únavu svalov, zlepšuje regeneráciu, znižuje vnímanie bolesti svalov po tréningu. Je ideálny pri intenzívnych a vytrvalostných tréningoch, ktoré si vyžadujú výbušnú akciu.

Dlhodobo nedostupný
 

100% Pure Beta Alanine je čistý Beta Alanín, ktorý zvyšuje vytrvalosť pri intenzívnych tréningoch

100% Pure Beta Alanine je 100% čistý Beta Alanín- neesenciálna aminokyselina, ktorá v kombinácii s L-histidínom pomôže vytvoriť karnozín. Beta alanín zvyšuje koncentráciu karnozínu vo svaloch a je vhodný pre každého, kto je športovo aktívny. Je výborný pre športy, ktoré vyžadujú výbušnú akciu, napr. šprint, silový tréning alebo boxovanie a pre osoby podieľajúce sa na vytrvalostnom cvičení, ktoré chcú oddialiť únavu.

 100% pure beta alanine

 

100% Pure Beta Alanine a jeho výhody

  • potláča únavu
  • zvyšuje vytrvalosť
  • vhodný pri intenzívnych tréningoch
 

Zloženie

Beta-alanín, taurín.

 

Dávkovanie

Jednu dávku (4 g) rozmiešajte s 250-300 ml vody. Odporúča sa jedna dávka denne. V tréningové dni 1 dávka pred tréningom. V netréningové dni 1 dávka po prebudení.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100 g1 dávka (4 g)
Beta-alanín 99,5 g 3,98 g
Taurín 0,5 g 0,02 g

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom. Beta-alanín môže spôsobiť brnenie na pokožke. Jedná sa o úplne normálnu reakciu v tele a nie je škodlivý.

 

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

100% Pure Beta Alanine Powder 200 g - Vitalmax

Write Your Own Review
Prezeráte si:100% Pure Beta Alanine Powder 200 g - Vitalmax
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 11,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 200 g