Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech je srvátkový proteín a každou jeho dávkou dodáte svalom precízne zostavenú dávku proteínovej formuly, ktorá zaistí efektívnejší rast svalovej hmoty. V jednej dávke má 24 g bielkovín. Je ľahko stráviteľný a svaly ho využívajú efektívnejšie ako iné zdroje bielkovín.

Dlhodobo nedostupný

Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech na regeneráciu a rast svalovej hmoty

Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech je srvátkový proteín, ktorý pomáha regenerovať a budovať svalovú hmotu. Ak ste aktívny športovec, vaše svaly spotrebujú väčšie množstvo bielkovín a preto je nevyhnutné zaradiť ich do vašej stravy. V jednej dávke má 24 g bielkovín. Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech je srvátkový proteín, ktorý je ľahko stráviteľný a svaly ho využívajú efektívnejšie ako iné zdroje bielkovín.

100% Premium Whey Protein Plus

Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech a jeho výhody

• podporuje nárast svalovej hmoty

• zvyšuje silu a zlepšuje výkon

• urýchľuje regeneráciu

• skvelá chuť

• ľahko rozpustný

• jedna dávka obsahuje 24 g bielkovín a 2,5 g tuku

Proteínová zmes (koncentrát srvátkového proteínu, peptidy srvátkového proteínu, izolát srvátkového proteínu), maltodextrín, kakao (spracované s alkálií), prírodná a umelá príchuť, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), oxid kremičitý, acesulfam-sukralóza draselné.

Jednu odmerku (40g) zmiešajte s 250 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Neprekračujte dávku 5 porcií v perióde 24 hodín. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Nutričné hodnoty (chocolate)1 dávka (40 g)
Kalórie 150 kcal
Tuky 2,5 g
   z toho nasýtené tuky 1 g
Cholesterol 60 mg
Sacharidy 9 g
   z toho vláknina  menej ako 1 g
   z toho cukry 3 g
Bielkoviny 24 g
Vápnik 92 mg
Sodík 130 mg
Železo 1 mg

Nutričné hodnoty (vanilla)1 dávka (40 g)
Kalórie 150 kcal
Tuky 2 g
   z toho nasýtené tuky 1 g
Cholesterol 60 mg
Sacharidy 9 g
   z toho vláknina  menej ako 1 g
   z toho cukry 3 g
Bielkoviny 24 g
Vápnik 91 mg
Sodík 130 mg

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Hlavná kategória Viaczložkové proteíny
Bez umelých sladidiel nie
Metóda spracovania proteínu koncentrát
Zdroj proteínov srvátka
Bez laktózy nie
HS kód 18069070: -- Prípravky na výrobu nápojov obsahujúce kakao
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Vyrobené v Spojené štáty
Ostatné kategórie Proteíny
Srvátkové whey proteíny
Srvátkové koncentráty
Viaczložkové srvátkové proteíny

Recenzie od zákazníkov Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech

Prezeráte si:Proteín 100% Whey Protein - MuscleTech

Kupil som ho lebo bola specialna zlava od distributora kedy 2.72kg stalo iba 29eur (asi 10e za kg). Ale aj za plnu cenu je to super protein. Ma malo sacharidov (nie ze by som na tom zakladal). Dostatok bielkovin. Treba z neho sice nasypat na 1 davku az 40g (je to presne doplna zarovnana odmerka v baleni) ale nie je nutne sa bat. Tych 40g sa s 3-4dcl vody rozpusti jedna radost. Chut som mal cokoladu a bola to taka klasicka proteinova coko prichut. Nie som nejako vyberavy. Este raz aj napriek tomu ze treba sypat 40g dalo sa to vypit na ex a nezatazovalo zaludok. Kanadska znacka (aj ked vlastnena cinskym konzorciom). V tej cene ako som kupil ja jednoznacne bezkonkurecny protein.

Pozor, obsahuje iba 60% bielkovin a za tu cenu sa fakt neoplati

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Odburanie tuku,chudnutie
Dobry den, je tento protein vhodny aj pri chudnuti a ak chcem odburat tuk? Teda pri tvarovani postavy a odburavani podkozneho tuku? Cvicim 6x tyzdenne..interval, cardio, joga, beh, cviky vlastnou vahou..dakujem
Odburanie tuku,chudnutie
Dakujem za odpoved, prosim Vas kedy je optimalne Yum Yum uzivat ? Po alebo pred cvicenim ? Dakujem
Odburanie tuku,chudnutie
Dobrý deň, Ide o klasický srvátkový proteín od značky MuscleTech. Ak chcete proteín, pri ktorom schudnete, odporúčame zakúpiť proteín Yum Yum, ktorý obsahuje l-karnitín, čo je jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov.